وسعت Far Cry 4 به اندازه ی Far Cry 3 است : هیمالیا شما را فرا می خواند

۱۹ تیر ۱۳۹۳ - ۱۲:۲۵

Alex Hutchinson کارگردان بازی Far Cry 4 در مصاحبه ی جدید خود، اطلاعات جدید را از عنوان جدید یوبی سافت یعنی Far Cry 4 منتشر کرده است و اعلام کرده وسعت بازی به اندازه ی Far Cry 3 خواهد بود و شاهد بزرگ تر شدن جهان بازی نخواهیم بود.

ما احساس می کنیم اندازه ی جهان قبلی بسیار مناسب بود و برای چیز جدید که می خواهیم انجام دهیم نیز همان اندازه مناسب است. ما می خواهیم به جزئیات بیشتری بپردازیم و می خواهیم تمرکز بیشتری روی جزئیات داشته باشیم تا تراکم بیشتر. برای من ایجاد NPC های مختلف و هوش مصنوعی عالی دشمنان که عکس العمل های غیره منتظره داشته باشند با توجه به فرصتی که برای توسعه ی بازی داریم، مهم تر از وسعت بازی است.همیشه تمایل برای بزرگ تر شدن جهان بازی وجود دارد و این چیز خوبی است اما بزرگ کردن نقشه بدون درگیر کننده کردن آن فایده ای ندارد. بنابراین درگیره کننده تر شدن بازی بیشتر از بزرگ شدن آن اهمیت دارد.

در اوایل دوران حکومت Pagan، گروه مقاومت مردمی به رهبری فردی به نام Mohan Ghale شکل گرفت و جنگ های چریکی بین نیرو های مردمی و نیرو های حکومتی شکل می گیرد. البته این دو شخصیت تنها بر سر حکومت با هم مبارزه نمی کنند بلکه هدف اصلی آن ها از این جدال رسیدن به زنی به نام Ishwari می باشد که هر دو عاشق آن هستند. سرانجام این جدال با مرگ Mohan پایان می پذیرد و Ishwari نیز از این منطقه فرار می کند. Pagan Min هم که سر خورده شده است، Kyrat را ترک می کند و حکومت را به فرمانروایان دیوانه ی خود می سپارد. بازیکنان در نقش پسر Mohan به نام Ajay Ghale به Kyrat باز می گردند. او به این دلیل به Kyrat بازگشته تا بنا به وصیت مادرش خاکسترش را در بلند ترین کوه این منطقه پخش کند ولی خون Mohan Ghale در رگ های اوست و روحیه ی مبارزه ی پدرش در او پدیدار می شود و او وارد نبردی سخت با حکومت استبدادی Pagan Min می شود.

این بازی توسط استدیو های Ubisoft Montreal، Red Storm Entertainment، Ubisoft studio، Ubisoft Toronto، Ubisoft  Shanghai، Ubisoft Kiev ساخته می شود. این عنوان در ۱۸ نوامبر ( ۲۷ آبان ۹۳ ) بر روی کنسول های نسل هفتم و هشتم و PC منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید