Geoff Smith: ترکیب Xbox One و موتور Unreal Engine 4 بی نظیر است

۱۶ تیر ۱۳۹۳ - ۱۹:۴۷

Fable Legends را می توان یکی از جذاب ترین بازی هایی دانست که برای Xbox One معرفی شده است. این بازی تحت نظر استودیو Lionhead Studios و به صورت اختصاصی برای Xbox One ساخته خواهد شد. با این حال هنوز خبری از تاریخ عرضه ی این بازی برای کنسول Xbox One منتشر نشده است.

Geoff Smith، تهیه کننده ی اصلی استودیو Lionhead Studios و این عنوان در مصاحبه ای با GamingBolt گفت: “چیزهایی وجود دارد که دوست دارم در مورد آنها صحبت کنم. اول از همه قدرت پشتیبانی بسیار قوی Xbox Live  برای بازی های چند نفره است. در این بازی شما قادر خواهید بود به سادگی و بودن وقفه میان مود های بازی چند نفره و تک نفره بازی کنید. نکته ی دیگری که دوست دارم در مورد آن صحبت کنم این است که این کنسول اجازه ی زیباتر شدن بازی را به ما می دهد. ما به دلیل استفاده از موتور Unreal Engine 4 ارتباط نزدیکی با استودیو Epic داریم و باید بگویم که ترکیب Xbox One و موتور Unreal Engine 4 بی نظیر است. ما بسیار از عملکرد این موتور بر روی Xbox One راضی هستیم و باید به این نکته اشاره کنم که کار ساخت این موتور هنوز به پایان نرسیده است. پس می توان انتظار داشت که نسخه ی نهایی آن کیفیتی بهتر از آنچه دیده ایم ارائه دهد.”

سبک بازی Fable Legends نقش آفرینی است. این عنوان توسط Microsoft Studios منتشر خواهد شد. طبق گفته های استودیو سازنده ی این بازی، داستان این بازی 400 سال پیش از نسخه ی اول آن خواهد بود. 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید