گیفت کارت
گیفت کارت

Putty Squad برای Xbox 360 منتشر شد

۶ تیر ۱۳۹۳ - ۰۲:۳۲

بازی Putty Squad برای کنسول Xbox 360 منتشر شده است. این عنوان تجربه ای قدیمی و کلاسیک را برای ما رقم خواهد زد. این بازی با قیمت ۹٫۹۹ دلار و به صورت دیجیتالی به فروش می رسد. 

در توضیحات رسمی این بازی آمده است: “Putty Squad تجربه ای کلاسیک و قدیمی را برای گیمرهای مدرن به ارمغان آورده است و در رسیدن به این مهم از هیچ چیز دریغ نکرده است. قهرمان داستان ما، Putty، با دشمنان سرسخت خود مبارزه کرده و تعداد بسیاری از مراحل این بازی را تا انتها طی می کند. هدف وی در این بازی، نجات دادن Putty های زندانی شده است. مراحل بازی Putty Squad به خوبی و زیبایی طراحی شده اند و زمان در این مراحل یکی از مهم ترین عنصر ها است. این بازی برای شما بسیار لذت بخش خواهد بود و پس از بازی کردن آن، لحظه ای از آن جدا نخواهید شد. Putty Squad ساعت ها شما را در پای کنسول خود نگه خواهد داشت و شما را تا مدت ها شیفته ی خود خواهد کرد.”

لازم به ذکر است که این عنوان در سال ۱۹۹۴ و برای کنسول های Amiga و SNES منتشر شده بود و در سال ۲۰۱۳ به کنسول PS4 شرکت سونی آمد. این عنوان توسط استودیو System 3 Software ساخته، و توسط Ocean Software منتشر شده است. این بازی برای پلتفرم های Sega Mega Drive و MS-DOS هم ساخته شده بود که بنا به دلایلی هیچگاه برای آنها منتشر نشد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید