گیفت کارت
گیفت کارت

CD Projekt RED : در حال برنامه ریزی برای Witcher 4 هستیم

۳ تیر ۱۳۹۳ - ۱۵:۳۶

دیروز بود که به طور غیر منتظره ای اطلاعات زیادی از عنوان The Witcher 3 : Wild Hunt منتشر شد. مدتی بعد CD Projekt RED درباره ی این اطلاعات هشدار داد و اعلام کرد بهتر است طرفداران این اطلاعات را مطالعه نکنند.

به تازگی این استودیو اعلام کرده است که شگفتی های فراوانی را در دنیای The Witcher 3 : Wild Hunt قرار داده اند که تکمیل آن ها تنها در این نسخه ممکن است و به همین دلیل آن ها از همین حالا برای Witcher 4 برنامه هایی دارند. این در حالی است که پیش از این اعلام شده بود که این نسخه آخرین حضور Geralt در این سری خواهد بود و افسانه ی او در این نسخه پایان می پذیردف بنابراین در نسخه ی چهارم باید منتظر یک شخصیت و داستان جدید بود.

بازی از جایی آغاز می شود که با فرا رسیدن زمستان بر خلاف سال های پیشین شاهد یک زمستان آرام نخواهیم بود زیرا گروه Wild Hunt دست به شورش و آشوب زده اند و روستا ها و دهکده های مسیر راه خود را به آتش می کشند و مردم بیگناه را به قتل می رسانند. از طرف دیگر امپراتوری Nilfgaard نیز به پادشاهی شمالی حمله کرده است و قصد دارد مردم رنج کشیده ی بخش جنوبی را به اسارت بگیرد. حال در این فضای وهم انگیز و ترس آلود که از هر سو بوی جنگ و خونریزی می آید تنها Geralt است که می تواند به این وضع سامان دهد ولی او نیز میان یک دو راهی سخت قرار گرفته است، اینکه با اشباح Wild Hunt که به دنبال او هستند مبارزه کند یا یک قهرمان باشد و سرزمین و مردمش را از چنگ امپراتوری غارتگر Nilfgaard نجات دهد.

این عنوان در ابتدا قرار بود در سال ۲۰۱۴ عرضه شود ولی چندی پیش CD Projekt Red اعلام کرد که این عنوان تا قبل از فوریه ۲۰۱۵ منتشر نخواهد شد. بر اساس اعلام رسمی تیم سازنده، عنوان The Witcher 3 : Wild Hunt در تاریخ ۲۴ فوریه ۲۰۱۵ ( ۵ اسفند ۱۳۹۳) منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید