تایید شد : محتویات اضافی ” Ultimate Team Legends ” مخصوص نسخه‌های Xbox عنوان FIFA 15 است

دانیال شیخی
۲۸ خرداد ۱۳۹۳ - 15:31

همانطور که می دانید دیروز باکس آرتی غیر رسمی و موقت برای عنوان FIFA 15 منتشر شده بود. بر روی این باکس آرت موقت بازی FIFA 15 نوشته بود با لقب ” Ultimate Team Legends ” که بر روی باکس آرت نسخه های Xbox one و Xbox 360 بازی FIFA 15 قرار گرفته بود. چندی پیش شرکت EA این محتویات اضافی برای این نسخه ای بازی را به صورت رسمی تایید کرد.

طبق گفته ها و گزارشات وب سایت خبری تحلیلی  Eurogamer با یکی از اعضای تیم سازنده این بازی، او اعلام کرد :

ما هنوز به مرحله ساخت محتویات اضافی برای عنوان FIFA 15 نرسیده ایم ولی باید در اینجا به صورت رسمی اعلام کنم که محتویات اضافی ای برای نسخه های Xbox عنوان FIFA 15 در راه است. محتویات اضافی ” Ultimate Team Legends ” مخصوص پلتفرم های Xbox 360 وXbox one عنوان FIFA 15 می باشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد این محتویات منتظر سرپرست تیم ما باشید.

گزارشات با آین بازی ساز به زودی بر روی جامعه مجازی برای طرفداران و بازی بازان قرار خواهد گرفت.

به هر حال اطلاعات جدیدی که از سوی بازی FIFA 15 در مورد محتویات اضافی این بازی منتشر شده کاملا با باکس آرت های موقت آمازون هماهنگ و هم خوانی دارند.  همچنین خود شرکت EA برای آخرین بار به صورت رسمی اعلام کرد که محتویات اضافی ” فقط و فقط مخصوص پلتفرم های Xbox این عنوان می شود، نه دیگر نسخه ها ! “

محتویات اضافی Ultimate Team Legends به پلیرها این اجازه را می دهد که با هر ستاره از هر تیمی که علاقه دارند در تاریخ فوتبال قرار گیرند و به بازی کردن بپردازند. این تاریخ بیشتر مربوط به مد Ultimate Team می شود. 

همچنین برخی از بازیکنان قدیمی و معروفی چون : Dennis Bergkamp,Luis Figo, Ruud Gullit, Gary Lineker, Pavel Nedved,Pelé,Romario و  Patrick Vieira در بازی و محتویات اضافی حضور خواهند داشت. 

طبق گفته های رسمی شرکت EA عنوان FIFA 15 در ۲۳ـم ماه سپتامبر در آمریکای شمالی و در ۲۶ـم ماه سپتامبر در اروپا برای PC و کنسول های نسل هشتمی : PS4 و Xbox One و کنسول های نسل هفتمی : PlayStation 3 و ۳DS و Wii و Vita و  Xbox 360 عرضه خواهد گردید. باکس آرت های موقت مربوط به دو نسخه ی Xbox one و Xbox 360 این عنوان را در زیر می توانید مشاهده کنید :

fifa_15_xbox_one_placeholder_art
fifa_15_placeholder_art

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید