گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

E3 2014: بازی انحصاری Let It Die رایگان خواهد بود – برخی جزئیات گیم پلی

اخبار بازی ها
E3 2014: بازی انحصاری Let It Die رایگان خواهد بود – برخی جزئیات گیم پلی

هنوز دقیقا هیچ کس نمی داند که Let It Die به عنوان بازی انحصاری کنسول نسل هشتم شرکت سونی یعنی Playstation 4 چگونه خواهد بود اما این قضیه تایید شده است که رایگان می باشد.

بازی Let It Die طی کنفرانس شرکت سونی در نمایشگاه E3 2014 معرفی شد و به تازگی خالق آن یعنی آقای Goichi Suda (که اکثرا او را با نام Suda51 می شناسیم) طی صبحت های خود با سایت Destructoid تایید کرده اند که Let It Die به عنوان بازی انحصاری کنسول Playstation 4 در سال 2015 به صورت رایگان (free-to-play) عرضه خواهد شد.

آقای Goichi Suda اعلام کرده اند بازی Let It Die  یک حرکت بسیار بزرگ برای استدیو Grasshopper Manufacture قلمداد می شود و با وجود اینکه رایگان است هنوز تصمیمات قطعی در بخش مالی و کسب در آمد از عنوان نامبرده گرفته نشده است. پس از اعلام این خبر، ایشان یک سری جزئیات از گیم پلی بازی را ارائه کردند.

اینطور که به نظر می رسد سبک گیم پلی این بازی بر روی حالت بقا یا همان Survival تمرکزخواهد شد و اسلحه ها فقط به ابزارآلات مبارزات تن به تن ختم نمی شود. مبازرات به جای اینکه روی تعداد کمبو تمرکز کنند، سریع می باشد.

شخصیت Grim Reaper در بازی نقش مهمی دارد با این حال بازیکن می تواند قهرمان خود را شخصی سازی کند. بازیکنان می توانند قهرمان خود را شخصی سازی کنند و در این میان قادر به استفاده از سلاح های دشمنان نیز خواهند بود که تمامی این موارد از دیتاهای ساخته شده توسط دیگر بازیکنان حاصل می شود.

انحصاری شدن این عنوان برای کنسول نسل هشتمی Playstation 4 باعث شده تا استدیو Grasshopper Manufacture تکنولوژی منحصر به فردی را در تولید دشمنان حین گیم پلی ایجاد کنند و حتی یک مرحله Beta نیز برگزار خواهد شد تا اطلاعات بیشتری برای پیشبرد مراحل ساخت کسب شود. اینطور که معلوم است اطلاعات آقای Gung Ho بسیار موثر واقع شده.

آقای Goichi Suda در ساخت بازی Let It Die صرفا نقش کارگردان اجرایی را بر عهده گرفته اند با این حال نسبت به دیگر عناوین ساخته شده توسط  Grasshopper Manufacture دخالت بیشتری خواهند داشت.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
ADS
نظرات

  1. edward77 گفت:

    مفت باشه کوفت باشه ROTFL

    0Thumb up 0Thumb down
  2. Mariustaker گفت:

    از اين بازي خوشم امد ولي وقتي فهميدم كار suda 51 نا اميد شدم هيچ وقت اين فرد بازي شاهكاري نساخته و همهي بازياش زود گذرن و اين بازي هم بازي خوبي نميشه البته حدس ميزنم

    0Thumb up 0Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت