Homefront : The Revolution رسما معرفی شد : اولین اطلاعات و تریلر رسمی بازی

۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۹:۳۱

سرانجام شایعات به حقیقت پیوست و نسخه ی دوم عنوان Homefront با نام Homefront : The Revolution معرفی شد و اولین اطلاعات، تصاویر، تریلر و باکس آرت این عنوان منتشر گردید. این عنوان قرار است بر روی PS4، Xbox One، PC و سیستم عامل های لینوکس و مک منتشر شود.

داستان بازی 4 سال بعد از نسخه ی اول و این بار در شهر فیلادلفیا روایت می شود. این شهر تبدیل به یک محله ی یهودی نشین شده است که به طور منظم توسط نیروها و هواپیما های بدون سرنشین کره ی شمالی کنترل می شود و در آن غیر نظامیان در ترس و خفقان از نیرو های نظراتی کره ای زندگی می  کنند. خارج از شهر منطقه ای به نام badland وجود دارد، جایی که در آن جرقه های یک انقلاب به لطف یک گروه چریکی در حال شکل گیری است. این گروه در تلاش بر سقوط دیکاتوری و رسیدن دوباره به استقلال هستند. این نسخه یک عنوان جهان آزاد است و در آن بازیکنان قادرند از راه های مختلف هر مرحله را به اتمام برسانند. Hasit Zala مدیر بخش بازی های Crytek درباره این عنوان گفته است :

Homefront : The Revolution خارج از عرف معمول است و بازیکنان را در جهانی آزاد با تعداد زیادی جمعیت قرار می دهد که باید برای آزادی خود تلاش کنند. ما بسیار از همکاری با Deep Silver هیجان زده ایم و خوشحالیم که توانسته ایم که تجربه ای جدید را ارایه دهیم و کیفیت کاری Crytek را بر همگان ثابت کنیم و نشان دهیم می توانیم از IP نظیر Homefront چنین عنوانی را شکل دهیم. تیم ما سابقه ی طولانی در ساخت بازی های اکشن و AAA دارد و Homefront عنوانی است که پتانسل بالایی در این مورد داشت و همین باعث شد که ما سعی در ارتقای آن داشته باشیم.

هنوز مشخص نشده که شخصیت های نسخه ی پیشین در بازی حضور دارند یا خیر ولی طبق باکس آرت بازی احتمال حضور آن ها بسیار زیاد است :

باکس آرت بازی

همچنین اولین جزئیات از بازی به شرح زیر است :

کاوش در زندگی، تنفس در یک جهان آزاد : یک تجربه ی واقعی از بازی تیراندازی اول شخص جهان آزاد در کنار یک زندگی واقعی به لطف موتور Cry Engine 3 که طراحی شگفت انگیزی را پدید آورده است.

جنگ های چریکی : این بازی یک تیراندازی خطی نیست بلکه شما باید قواعد جنگ های چریکی را بدانید. از کمین، نفوذ، ضربه و اجرای تاکتیک های جنگی در مقابله با دشمنان باید استفاده کنید.

ساخت گروه مقاومت : شما باید انقلابیون رو شناسایی و استخدام کنید. باید پایگاه ها و خانه های امن، اسلحه خانه ها و کیت های ابزار چریکی خود را بسازید.

آتش انقلاب : از شهروندان تحت ظلم برای انقلاب استفاده خواهید کرد. مبارزات انتخابی بخش تک نفره از یک انقلاب دوم برای استقلال سخن می گوید. جهانی پویا که نسبت به اعمال شما واکنش نشان می دهد برای مثال اگر به شهروندان کمک کنید آن ها با شما هم صدا خواهند شد.

Co-Op آنلاین : نبردی آنلاین به عنوان گروه مقاومت با دوستان خود به منطور کسب شهرت و اعتبار به عنوان قهرمانان انقلاب.

تصاویر بازی

دانلود تریلر بازی با کیفیت HD

دانلود تریلر بازی با کیفیت SD

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید