Metro : Last Light بر روی PS4 منتشر خواهد شد : وحشت در PS4

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۹:۳۳

4A Games لحظاتی پیش تیزر کوتاهی از عنوان Metro : Last Light بر روی PS4 منتشر کرد که نشان می دهد این عنوان بر روی کنسول نسل هشتمی سونی نیز منتشر خواهد شد.

این در حالی است که مدتی قبل عنوان Metro : Redux نیز برای کنسول های نسل هشتمی تایید شد که شامل دو عنوان Metro 2033 و Metro Last Light می باشد. با این حال هنوز مشخص نشده است که Metro : Last Light در قالب عنوان Metro : Redux منتشر خواهد شد یا اینکه به طور مستقل عرضه خواهد گشت. استدیو Deep Silver سازنده ی این عنوان در این رابطه اعلام کرد :

Metro : Redux، نامی که شاید به تازگی اسم آن را شنیده باشید و ممکن است تا به حال چیزی درباره ی آن نشنیده باشید. ما در این بیانیه ی رسما اعلام می کنیم که این خبر یک شایعه یا حدس و گمان نیست. ما در تلاش هستیم تا اولین متروی نسل هشتمی را ارایه دهیم اما آن نکاتی که در تصویر منتشر شده وجود دارد مربوط به مدت ها پیش است و برخی از موارد آن دچار تغییر شده است. Metro : Redux اولین پروژه ی نسل هشتمی ما نیست ولی اولین آزمون ما در این نسل می باشد.

آیا Metro : Redux واقعی است؟ در جواب باید بگوییم بله. ما دوست نداریم هیچ گونه رازی برای ناشرمان یعنی 4A Games ایجاد کنیم بنابراین متروی برای کنسول های نسل هشتمی منتشر خواهد شد ولی مواردی که پیش از این منتشر شد تنها بخشی از برنامه ریزی های داخلی استدیو بود. البته این اولین پروژه ی نسل بعدی ما نیست بلکه ما پروژه ی دیگری نیز داریم که در E3 رونمایی خواهد شد و ما فکر میکنیم بسیار هیجان انگیز تر از بازی های منسوخ شده ی این روز ها است.

تیزر بازی

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید