تاریخ انتشار نسخه‌ی نینتندو سوییچ Metro Redux در یک خرده‌فروشی فرانسوی لیست شد

۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۵

طبق اطلاعات جدیدی که در یک خرده‌فروشی فرانسوی منتشر شده است، به نظر می‌رسد که نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Metro Redux در ماه آینده‌ی میلادی عرضه می‌شود.

در ماه اکتبر ۲۰۱۹ میلادی بود که ابتدا یک خرده‌فروشی پرتغالی نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Metro Redux را لیست کرد. سپس حدود چند هفته‌ی قبل، درجه‌بندی سنی این بازی برای نسخه‌ی نینتندو سوییچ مشخص شد. در حالی که تاکنون شرکت دیپ سیلور (Deep Silver) نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی Metro Redux را به صورت رسمی معرفی نکرده، به‌تازگی یک خرده‌فروشی فرانسوی تاریخ انتشار نسخه‌ی نینتندو سوییچ این بازی و قیمت آن را مشخص کرده است. طبق اطلاعات این خرده‌فروشی، نسخه‌ی نینتندو سوییچ Metro Redux در تاریخ ۹ اسفندماه ۱۳۹۸ (۲۸ فوریه ۲۰۲۰) خواهد شد. همچنین به یک باندل ۵۰ دلاری از این بازی اشاره شده است.

عنوان Metro Redux شامل نسخه‌های بهبودیافته‌ی دو بازی Metro 2033 و Metro Last Light است. این عنوان ابتدا در سال ۲۰۱۴ میلادی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد. شما می‌توانید نقد و بررسی بازی Metro Redux را از طریق این نشانی مطالعه بفرمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید