ٍEpic Games در مورد بازی EVE: Valkyrie نظر می دهد

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۰۳:۱۶

شرکت سازنده ی موتور قدرتمند Unreal Engine 4، یعنی Epic Games، به تازگی از قابلیت های موتور گرافیکی جدید خود پرده برداری کرده است. حال به نظر می رسد که یکی از جذاب ترین پروژه های بازی سازی، قرار است از این موتور گرافیکی استفاده کند. بازی ذکر شده، برای تکنولوژی واقعیت مجازی طراحی شده و در حال ساخته شدن است.

Epic Games در مورد بازی EVE: Valkyrie گفته است که این بازی “بسیار بسیار قابل تحسین خواهد بود”. طراح ارشد Epic Games، یعنی آقای Nick Donaldson توضیحات کوتاهی در مورد این بازی ارائه کرده است. این توضیحات در مراسم معرفی Unreal Engine 4 ارائه شده است. بازی EVE: Valkyrie از دو سیستم واقعیت مجازی Oculus Rift و Project Morpheus VR پشتیبانی می کند.

Project Morpheus VR از پروژه های شرکت سونی می باشد و در حال آماده شدن برای کنسول جدید این شرکت، یعنی PS4 است. سونی بیش از سه سال بر روی این پروژه کار کرده است. نسخه ی فعلی این دستگاه از تصاویری با رزلوشن 1080p و زمینه ی دید 90 درجه پشتیبانی می کند. همچنین در این دستگاه از سنسورهای شتاب سنج و ژیروسکوپ، برای تغییر حالت سر و زاویه ی آن استفاده شده است.

Oculus Rift توسط شرکت Oculus VR ساخته شده. این شرکت به تازگی از سوی فیسبوک با قیمتی معادل 2 میلیارد دلار خریده شده است. به نظر می رسد که نسخه ی نهایی این محصول، اواخر سال 2014 و یا اوایل سال 2015 وارد بازار شود.

Nick Donaldson در ادامه تایید کرد که Epic Games برای ساخت این بازی با استودیو CCP Games همکاری داشته است و به آنها کمک کرده است. CCP Games استودیو سازنده ی عنوان هایی مانند EVE Online و Dust 514 می باشد.

هفته ی گذشته، مراسمی با حضور طرفداران بازی های CCP Games برگذار شد. در طی این مراسم، استودیو به طور رسمی اعلام کرد که بازی EVE: Valkyrie موتور خود را عوض کرده و از Unreal Engine 4 استفاده خواهد کرد. پس از این خبر، استودیو به صورت رسمی اعلام کرد که این بازی قسمت بازی چند نفره ی آنلاین هم خواهد داشت. در ادامه تصاویری از این بازی مبارزه ای فضایی می بینیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید