Capcom به اهمیت تنوع پی برده است | کارمندهای خانم پست های بهتری خواهند گرفت

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۰۱:۰۵

Capcom اعلام کرده است که ارزیابی خود را بر اساس لیاقت و ارزش کاری افراد قرار می دهد، نه جنسیت آنها. این شرکت قصد دارد که با دادن پست های مهم به کارمندان خانم، فضای کاری را دگرگون کند.

این خبر در اعلامیه ی جدید این شرکت منتشر شده است. در این اعلامیه آمده است: ” در سال های اخیر، شرکت Capcom به خوبی به اهمیت تنوع نیروی انسانی پی برده است. ما به طور فعالانه ای در حال استفاده از نیروی انسانی خانم هستیم و ارزیابی خود را نه بر اساس جنسیت و سن آنها، بلکه بر عملکرد آنها قرار داده ایم. ”

در ادامه ی این تلاش، شرکت Capcom تصمیم به ارائه ی پست های بالا به این دسته از کارمندان گرفته است. این شرکت تا به امروز دو کارمند خانم در بخش های ارشد این شرکت داشته و همچنین از 20 کارمند خانم دیگر استفاده می کند. لازم به ذکر است که بسیاری از این کارمندان در بخش های مهم مدیریتی در حال فعالیت هستند.

Capcom در ادامه ی این خبر آمار فروشی از بازی های خود را اعلام کرده است. بر طبق این گزارش، این شرکت توانسته است که 1.2 میلیون نسخه از بازی Dead Rising 3 را بفروشد. پرفروش ترین بازی این شرکت نیز Monster Hunter 4 است. این عنوان توانسته 4.1 میلیون نسخه بر روی کنسول دستی Nintendo 3DS فروش داشته باشد. این بازی ماه گذشته در کشور ژاپن منتشر شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید