Monster Monpiece به ویتا خواهد آمد

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۰۲:۲۳

استودیو Idea Factory International از عرضه شدن بازی Monster Monpiece برای کنسول ویتا خبر داده است. این خبر از طریق وب سایت رسمی Idea Factory International منتشر شده است. بر طبق این خبر، Monster Monpiece به زودی در آمریکای شمالی و اروپا عرضه خواهد شد.

پیش از این بازی های با کیفیت بسیاری از طرف استودیو Idea Factory International، برای کنسول Vita عرضه شده بود. از جمله ی این بازی ها می توان به Hyperdimension Neptunia PP و Amnesia World اشاره کرد.

Monster Monpiece به سبک مبارزه ای کارتی است. بازیکنان باید در دنیای به نام Yafaniel بازی کنند. در این دنیا انسان ها و دختران غول آسا در کنار هم دیگر زندگی می کنند. کارکتر اصلی این بازی Elza نام دارد. Elza در این بازی به تمام دنیا سفر می کند و هدف وی نجات دوست خود و همچنین نجات دنیا است.

یکی از نکات عجیب در مورد اعلامیه ی انتشار این بازی، زمان انتشار این اعلامیه است. این بازی تنها چند هفته پیش از ارائه ی آن معرفی شده است. طبق زمان بندی اعلام شده توسط ناشر این بازی، Monster Monpiece در تاریخ 27 ماه می در آمریکای شمالی، و یک روز بعد در قاره ی اروپا منتشر خواهد شد. این بازی از قابلیت بازی کردن چند نفره پشتیبانی می کند. هنوز قیمتی برای این بازی مشخص نشده است.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید