گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

بازی Hakuoki: Edo Blossoms برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد

بازی Hakuoki: Edo Blossoms برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد

شرکت Idea Factory International به صورت رسمی اعلام کرد که با عرضه بازی Hakuoki: Edo Blossoms بر روی سرویس استیم در فصل بهار سال جاری میلادی، بازیکنان رایانه‌های شخصی هم می‌توانند از داستان شخصیت شینسنگومی (Shinsengumi) لذت ببرند.

نسخه استیم بازی Hakuoki: Edo Blossoms حاوی زبان ژاپنی خواهد بود گرچه علاقه‌مندان می‌توانند دیالوگ‌های این عنوان را به زبان‌های انگلیسی، ژاپنی و همچنین چینی به صورت زیرنویس شاهد باشند.

در بازی Hakuoki: Edo Blossoms شاهد بازگشت چیزورو (Chizuru)، شخصیت اصلی این سری که به دنبال پدر گمشده‌اش است نیز خواهیم بود. با این حال، در عین بوجود آمدن مشکلات متعدد، شینسنگومی به مانعی بر جستجوهای چیزورو تبدیل می‌گردد. پس از گذشت چهار سال و در سال ۱۸۶۸، سال آخر حوادث Bakumatsu Period، کلیه احزاب در حال آماده شدن برای شرکت در نبرد Toba-Fushimi جهت مقابله با رویش گرایش ناسیونالیسم امپریالیستی و تصمیم‌گیری برای آینده Tokugawa Shogunate می‌شوند.

در نهایت شینسنگومی مجبور می‌شود تا برای آینده خود و زنده ماندن، تصمیم‌های سختی بگیرد. یکی از این تصمیم‌ها، جلوگیری از فاش شدن راز Furies است.

بازی Hakuoki: Edo Blossoms بر روی مقابله شخصیت چیزورو و حزبش با حوادث پیش آمده تمرکز دارد. در عین حال شرایط آب و هوایی ژاپن نیز در حال تغییر است. در این بازی، بیش از ۳۰ پایان برای داستان آن وجود دارد که بسته به تصمیم‌گیری‌های بازیکنان تغییر می‌کند.

بازی Hakuoki: Edo Blossoms در تاریخ سه‌شنبه ۲۲ اسفند ماه (۱۳ مارس ۲۰۱۸ میلادی) در آمریکای شمالی و در تاریخ جمعه ۲۵ اسفند ماه (۱۶ مارس ۲۰۱۸) در بازار اروپا برای کنسول دستی پلی‌استیشن ویتا عرضه و منتشر خواهد شد. هنوز تاریخ انتشار دقیق نسخه رایانه‌های شخصی این بازی مشخص و اعلام نشده است. در راستای دیگر اخبار مرتبط با این بازی، مدتی پیش شاهد انتشار تصاویری از این بازی بودیم که از این نشانی می‌توانید آن‌ها را مشاهده و بررسی کنید.

12345678910(1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت