گیفت کارت
گیفت کارت

باگی جدید و مخرب با نام Death Shield در عنوان Battlefield 4 کشف شد

۲۵ فروردین ۱۳۹۳ - ۲۲:۲۹

کمتر کسی است که تا کنون از باگ های خیلی فجیه Battlefield 4 خبر نداشته باشد. پس از مدتی باری دیگر باگی جدید و مخرب در عنوان Battlefield 4 پیدا شد، این باگ جدید مربوط به hit box پنهانی و مخفی می شود. اگر این عنوان Battlefield 4 را تجربه کرده باشید، این باکس مربوط به نشان دادن اطلاعاتی در مورد جسمی که در حال پرتاب و دشمنان در دیدرس است. این باگ جدید توسط فردی با نام Jack Frag در YouTube به نمایش گذاشته شد.

این باگ کار پلیرهای حرفه ای چه در بخش سینگل و مخصوصا مولتی پلیر سخت خواهد کرد. البته تا زمانی که این مشکل بر طرف شود. در قسمت آنلاین ( مولتی پلیر ) صفحه کوچکی پس از از بین بردن چندین دشمن ایجاد می شود. این باگ کشف شده در نمایش این صفحه و یا پنجره کوچک در این قسمت از بازی خلل ایجاد می کند. پس پیشنهاد می کنیم شما هم اگر با این باگ مواجه شدید هرچه زود تر به بازی کردن خود تا زمان رفع این مشکل خاتمه دهید.

همچنین این باگ مانند یک زره عمل می کند و مانع شلیک کردن و از بین بردن دشمنان می شود. تیم سازنده بازی در استودیو DICE اعلام کردند که، در حال کار بر روی آپدیتی برای رفع این باگ مخرب در عنوان Battlefield 4 هستند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید