یوبی سافت : موتور Snowdrop برای انجام کار های بهتر ساخته شده است نه کار های بزرگ تر

۴ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۴:۲۱

یوبی سافت به تازگی اطلاعات جدیدی درباره ی موتور قدرتمند و نسل بعدی خود یعنی Snowdrop منتشر کرده است که نشان می دهد چرا برای عنوان The Division از چنین موتور قدرتمندی استفاده شده است.

چندی پیش بود که تریلری در رابطه با موتور Snowdrop منتشر شد که در آن مراحل طراحی محیط های بازی و توضیحات سازندگان مشاهده می شد و حال سه تصویر جدید از مراحل طراحی بازی منتشر شده است که Rodrigo Cortes مدیر بخش هنری استدیو Massive در این رابطه می گوید :

تصاویری که مشاهده می کنید بخشی از The Division نمی باشد بلکه تنها نمایشی از قدرت فنی موتور Snowdrop است و برای نمایش دادن  کامل ظرفیت های Snowdrop به عنوان یک موتور نسل بعدی استفاده شده است. Snowdrop یک موتور بی سابقه است که می تواند جزئیات را در سطح بسیار وسیعی با کوچک ترین ریزه کاری ها به تصویر بکشد. Snowdrop در خود استدیو ما یعنی Massive ساخته شد و بسیار عظیم بود و تنها برای پاسخ به یک نیاز طراحی شد : انجام دادن کار های بهتر نه بزرگ تر. پروژه های AAA به طرز قابل توجه ای در حال رشد و توسعه هستند و به همین دلیل ما می خواستیم با تکیه بر هوش خود یک عنوان فوق العاده را ارایه دهیم. ما به موتوری نیاز داشتیم که توسط خودمان ساخته شده باشد و بدانیم که چگونه از آن استفاده کنیم و به وسیله ی آن خلاقیت به خرج بدهیم. Snowdrop از قابلیت های فوق العاده ای برخورد دار است که از جمله ی آن می توان به تخریب تمامی کاور های موجود در بازی، هوش مصنوعی که در لحظه نوشته می شود و نور پردازی پیچیده اشاره کرد. Snowdrop یک موتور کاملا پویا، هماهنگ و انعطاف پذیر است که به وسیله ی آن تیم سازنده می تواند تمامی ایده های خود را اجرا کند و چیز هایی را بهه وجود آورد که پیش از این هرگز دیده نشده است.

تصاویر منتشر شده نیز در زیر قابل مشاهده هستند :

شاید نام سه شنبه سیاه را تا به حال شنیده باشید ، روزی که ایالات متحده ی آمریکا دچار یک رکود اقتصادی شدیدی شد و خبر آن مثل یک بمب در جهان پیچید. اما در The Division شما یک روز سیاه دیگر خواهید داشت یک جمعه ی سیاه. در سال ۲۰۰۱ میلادی دولت ایلات متحده ی آمریکا تصمیم گرفت تا یک عملیات بی سابقه به نام ” زمستان تاریک ” را اجرا کند. عملیاتی که شبیه ساز یک حمله ی بیوتروریستی بود و قصد داشت تا عکس العمل مقامات در مقابل این حمله و همچنین واکنش مردم را ارزیابی کند. این حمله که منتقدان فراوانی نیز داشت سرانجام عملی شد و به هر صورت به پایان رسید اما بیایید طوری دیگر به این مسئله نگاه کنیم، اگر این عملیات با مشکل مواجه می شد و ویروس مورد نظر تمامی مردم را آلوده می کرد ، چه اتفاقی می افتاد ؟ داستان The Division نیز دقیقا بر اساس همین نظریه نوشته شده است . پس از آلوده شدن مردم شهر نیویورک به این ویروس، تمامی راه های ارتباطی بیرون به این شهر قطع می شود و به نوعی این شهر به یک قسمت جداگانه از بقیه خاک آمریکا تبدیل می گردد. سازندگان این عنوان برای یافتن داستان مناسب حدود ۳ ماه به مطالعه و تحقیق پرداختند تا در نهایت به این داستان رسیدند، داستانی تاریک که می خواهد شکنندگی انسان را به وضوح به تصویر بکشد. پس از پخش شدن ویروس سهام بورس و شرکت ها به شدت سقوط می کند و قرنطینه صورت می گیرد. تنها سه هفته پس از این وقایع افراد باقی مانده محکوم می شوند تا در این شرایط بد زندگی کنند؛ شرایطی که دیگر رنگ و بوی آخر الزمانی به خود گرفته است و امیدی برای ادامه ی زندگی وجود ندارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید