Albert Penello : سازگاری کنترلر Xbox one با PC توسط هر درایوری شایعه نیست

۲۳ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۵:۱۲

چندی پیش شرکت ماکروسافت به صورت رسمی اعلام کرد که تمامی درایورهایی که به شما اجازه می دهد از کنترلر Xbox one برای PC استفاده کنید فیک می باشد و خود ماکروسافت قصد عرضه دسته ای اختصاصی برای PC را داشت.

حتما دیروز از درایورهایی که برای انجام این کار توسط Lucas Assis عرضه کرد خبر دارید. تا کنون به نظر می رسد گیمری از این درایورها استفاده نکرده و این هم می تواند سخت بودن امر نصب درایورها باشد، بنابر این نمی توان به صورت قطعی اعلام کرد که درایور ها دروغی و فیک بوده.

مطابق با شایعه هایی که دیروز OXM از سایت Next In Gaming یافت، شرکت ماکروسفات به صورت قصدی سازگاری کنترلر با PC را قفل کرده که زیرا قصد ساخته کنترلر اختصاصی برای PC دارد. ولی جای ذکر است که مدیر محصولات شرکت ماکروسافت آقای Albert Penello حرف شرکت را زیر پا گذاشت و گفت هر درایوری که برای سازگاری کنترلر Xone منتشر شده کاملا صحیح است و مانند کنسول Xbox 360 با درایور منتشر شده می توانید از کنترلر کنسول نسل هشتمی Xone به راحتی بر روی PC خود استفاده کنید.

همچنین ایشون در این باره ادامه دادند :

در صورتی که نتوانستید از درایورهای غیر رسمی استفاده کنید، بنده در حال کار بر روی درایوری رسمی هستم تا بتوانید از کنترلر کنسول Xbox one مانند Xbox one استفاده کنید.

او ساخت پَد اختصاصی ( کنترلر ) برای PC را تایید کرد که به زودی هم توسط ماکروسافت روانه بازار خواهد شد و با کمک تکنولوژی Wireless می توانید از این دسته با فاصله برای PC خود استفاده کنید.

Albert ادامه داد ” به زودی آپدیت و درایورهایی که به شما اجازه می دهد از کنترلر Xone برای PC استفاده کنید توسط بنده عرضه خواهد شد و بعد از آن هم منتظر کنترلر ( دسته ) منحصر به فرد برای PC خود باشید”.

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید