گیفت کارت
گیفت کارت

CounterSpy برای PS4 تایید شد

۲۲ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۸:۲۱

بازی CounterSpy که سال گذشته برای PS Mobile ، Android و iOS و PlayStation Vita منتشر شد ، برای PlayStation 4 تایید شد.ادامه ی متن را ادامه ی مطلب مشاهده کنید.

بازی Counter Spy درباره ی یک سرباز جاسوسی است که در کمپانی جاسوسی C . O . U . N . T . E . R کار می کند و وظیفه دارد در طول جنگ سرد جاسوسی دشمنان را بکند و برای این شرکت خبرچینی کند و همچنین باید جلوی یک جنگ بین المللی دیگر را بگیرد.

این بازی یکی از بهترین بازی های اسمارت فون در سال گذشته بود که به شدت علاقه مندان زیادی را به خود جذب کرد و آمار دانلود بالایی نیز داشت. سبک این بازی به نوئی می توان گفت که ترکیبی از اکشن ، ساید رولینگ و پلتفرمر می باشد که جذابیت بازی را دو چندان می کند و بازیباز راهیچگاه خسته نمی کند و همچنین طراحی محیط های زیبا چشم هر گیمری را می نوازد و قطعه موسیقی های زیبا نیز در بازی جای تعریف دارد.

این بازی توسط شرکت Dynamighty ساخته شده است که این شرکت امروز تایید کرد که در حال ساخت و پورت کردن نسخه ی Play Station 4 این بازی هستند و در تاریخ نامعلومی در سال جاری این بازی را برای این کنسول نسل هشتمی منتشر خواهند کرد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید