گیفت کارت
گیفت کارت

با اطلاعات جدیدی از Infamous : Second Son همراه شوید : گرافیک بازی بسیار بهتر از نمایش ها است

۱۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۲:۱۱

بار دیگر اطلاعات جدیدی از عنوان Infamous : Second Son منتشر شده است که نشان می دهد گرافیک بازی از تریلر ها و تصاویر منتشر شده بسیار بهتر خواهد بود و همگان را شوکه خواهد کرد.

این اطلاعات در ویدیوی جدید این بازی که به زبان لهستانی منتشر شده بود، وجود داشت که سرانجام توسط یکی از کاربران سایت NeoGaf با نام FeiRR ترجمه شد که به شرح زیر می باشد :

  • گرافیک بازی بسیار بهتر و واضح تر از تریلر و تصاویر می باشد.
  • گشت و گذار در محیط سیاتل بسیار جذاب و سرگرم کننده خواهد بود.
  • به جزئیات بسیار کوچک نیز در بازی توجه شده است برای مثال هنگامی که Delsin کنار پله می ایستد ابتدا یک پای خود را روی  پله می گذارد و سپس بالا می رود که همانند بالا رفتن واقعی انسان از یک پله می باشد.
  • تغییر سطح دشواری در شیوه ی بازی شما تاثیر دارد برای مثال قدرت نئون در سطح دشواری نرمال دارای حالت آهسته است در حالی که در سطح دشواری مشکل این قابلیت وجود ندارد.
  • قدرت نئون با دکمه ی O فعال می شود و برای فواصل دور کاربرد دارد در حالی که قدرت دود برای نبرد های تن به تن مناسب است.

در این نسخه ۷ سال از حوادث نسخه ی دوم گذشته است و جامعه کاملا زیر سلطه ی نیرو های حکومتی است و کسی هم توان مقابله با این گروه را ندارد. در Second Son شاهد یک شخصیت جدید می باشیم که Delsin Rowe نام دارد. وی یک نقاش خیابانی است که در شهر سیاتل زندگی می کند. سیاتل داستان بازی، شهری است که توسط نیرو های ویژه حفاظتی که به اختصار DUP نامیده می شوند، کنترل می شود و به نوعی جو خفقان آمیز و ترسناکی بر آن حاکم است. DUP شاخه ای از نیرو های پلیس شهر است که هدف و انگیزه ی اصلی آن ها دستگیری بیو تروریست هاست. اما گروهی در این شهر وجود دارند که Conduit نامیده می شوند که نیرو های حکومتی به آن ها بیو تروریست می گویند. این افراد دارای قدرت های فوق بشری هستند و هدف اصلی DUP نیز دستگیری این افراد است زیرا تنها آن ها هستند که می توانند در مقابل این سیستم حکومتی مقابله کنند. Delsin در یکی از درگیری های شهری که بین مردم و نیرو های DUP می باشد چند تن از افراد زخمی را نجات می دهد و اینجا است که در می یابد او نیز یک بیو تروریست می باشد و دارای قدرت های فرا بشری است. وی که از نظام حکومتی نیز ناراضی است تصمیم می گیرد تا با استفاده از قدرت های خود با DUP مبارزه کند و آن ها را به زانو دربیاورد. پیش نمایش این عنوان را می توانید از اینجا مشاهده کنید.

inFamous : Second Son در تاریخ ۲۱ مارس به صورت انحصاری بر روی PS4 منتشر خواهد شد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید