عنوان Serious Sam 4 در نیمه دوم سال 2014 روانه بازار خواهد شد

۱۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۰۹:۵۳

استودیو Croteam چندی پیش اعلام کردند که در حال کار بر روی عرضه عنوان Serious Sam 4 برای نیمه دوم سال 2014 هستند. IP جدید منتشر شده توسط استودیو Croteam اثبات کننده این امر آن هاست.

همچنین استودیو Croteam در این باره ادامه داد :

ما در حال کار بر روی یک IP جدید می باشیم که فوق العلاده خواهد بود! اگر شما صفحات رسمی Facebook و Twitter ما را دنبال کرده باشید حتما از سوپرایزهایی که Jubert اعلام کرده بود در مورد عنوان جدید با خبر هستید. Roman در این باره اعلام کرد که عنوان جدید ( Serious Sam 4 ) به صورت پورتال و شاهد خواهد بود که باعث می شود یک عنوان عالی اول شخص پازل ماجراجویی را تجربه کنیم. همچنین طبق گفته های Juber عنوان جدید با سری های قبلی Serious Sam کاملا متفاوت می باشد. این عنوان هم برای نیمه دوم سال 2014 برنامه ریزی شده.

این خبر می تواند یک سوپرایز عالی برای طرفداران و فن های سری بازی های Serious Sam باشد که سری چهارم بازی امسال عرضه خواهد شد. ما در مورد IP جدیدی که استودیو Croteam در حال کار بر روی آن هستند خیلی کنجکاو می باشیم که آیا این عنوان خواهد توانست عنوانی موفق در نسل هشتم باشد. همچنین Croteam در حال کار بر روی تریلری رسمی از بازی هم می باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید