به‌روزرسانی ۱٫۰۷ بازی Serious Sam 4 منتشر شد

۶ دی ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۴

استودیوی کروتیم (Croteam) همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز جدیدترین به‌روزرسانی بازی Serious Sam 4 را در اختیار هواداران قرار داد که محتویات زیادی هم در خود دارد. برای مشاهده‌ی اطلاعات بیشتر در این زمینه، در ادامه با گیمفا همراه باشید.

اگر از دوستداران سری Serious Sam باشید، حتما در جریان هستید که تا به حال نسخه‌های مختلفی از آن در دسترس قرار گرفته و اکثرشان هم به محبوبیت زیادی رسیده‌اند. تازه‌ترین نسخه‌ی این سری Serious Sam 4 نام دارد که در ماه سپتامبر امسال بر روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استدیا عرضه شد و عده‌ی زیادی را هم به خود جذب کرد. برخی از منتقدان و بازی‌بازان در خصوص نقص‌ها و کمبودهای این عنوان گله داشتند و در همین راستا، پشتیبانی تیم سازنده به سرعت آغاز شد. قابل ذکر است که دو شرکت کرو تیم و دیوالور دیجیتال (Devolver Digital) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار آن را به عهده داشته‌اند.

امروز به‌روزرسانی ۱٫۰۷ بازی Serious Sam 4 در دسترس قرار گرفت که بخشی با حالت بقا و یک رویداد مربوط به جشن کریسمس را به آن اضافه کرده است. رویداد گفته شده تنها برای بازی‌بازان استیم قابل تجربه است و محتویات جالبی هم در آن به چشم می‌خورد. بازی‌بازان ابتدا قادر هستند تا درخت کریسمس خود را به وجود آورده و آیتم‌های متنوعی را بر روی آن قرار دهند. سپس باید سفری به سرزمین Wonderland داشته باشند و مبارزات دشوار و جانانه‌ای را با هیولاهای گوناگون تجربه نمایند. در صورت کسب پیروزی در این رویداد، پاداش‌های فراوانی به شما تعلق می‌گیرد که می‌توانید از آن‌ها به منظور شخصی‌سازی و یا ارتقای مهارت‌هایتان بهره ببرید.

در حالت بقای جدید بازی Serious Sam 4 نیز سه نقشه دیده می‌شود که هر کدام از همان ابتدا قابل انتخاب هستند. برگزیدن این نقشه‌ها در هر یک از حالت‌های تک‌نفره و چندنفره امکان‌پذیر است و بازی‌بازان می‌توانند رقابت‌های جذابی را با دیگر افراد داشته باشند. هیولاهای کوچکی نیز به بازی اضافه شده‌اند. آن‌ها با وجود جثه‌ی ریز خود، سرعت بسیار بالایی دارند و این قضیه کار را برای شما دشوار خواهد کرد. علاوه بر این موارد، بسیاری از باگ‌های گیم‌پلی این عنوان نیز رفع شده‌اند تا هواداران با خیال راحت‌تری آن را ادامه دهند.

در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون بازی Serious Sam 4، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند. در پایان می‌توانید نقدها و نمرات این اثر را از طریق این نشانی مطالعه کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید