اطلاعاتی جدید از نسخه Introduces Edition عنوان Ultra Street Fighter IV به بیرون درز کرد

۱۲ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۸:۰۵

طبق آخرین خبری که از نسخه Introduces Edition عنوان Ultra Street Fighter IV منتشر شد این نسخه از بازی هم مثل نسخه قبلی بازی قابلیت بازی کردن با مدهای خاص مبارزه را خواهد داشت.

مطابق با آخرین تریلر منتشر شده از بازی، نسخه جدید Ultra Street Fighter IV قابلیت انتخاب مدهای مختلف مبارزه برای بازی کردن را دارا می باشد که این امر به پلیرها اجازه می دهد که به راحتی فرد مورد علاقه خود را چه از نسخه های قبلی و چه نسخه جدید انتخاب کنند و به بازی کردن بپردازند. یکی از قابلیت های مهم نسخه جدید بازی قسمت مولتی پلیر ( آنلاین ) است که مطابق با گفته ی ناشر قسمت آنلاین بازی در نسخه جدید کاملا گسترده سازی شده و پلیرها از اکنون می توانند با سری جدید با دوستان خود مبارزه کنند و رقابتی با هم داشته باشند.

اما قابلیت های عنوان Ultra Street Fighter IV فقط به اینجا ختم نمی شود و کسانی که می خواهد از تمامی امکانات بازی استفاده کنند، نسخه پیشنهاد شده نسخه Introduces Edition می باشد.

عنوان Ultra Street Fighter IV در ماه june امسال برای کنسول های PS3 و Xbox 360 منتشر خواهد شد. همچنین نسخه PC این عنوان هم در ماه آگوست امسال عرضه خواهد گردید.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید