نسخه Beta عنوان Titanfall حدود 2 میلیون کاربر منحصر به فرد دارد + اطلاعاتی جدید در مورد روند کار بر روی این بازی

۴ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۳:۰۰

این روزا اخبارهای زیادی در مورد بازی Titanfall منتشر شده ولی این دفعه نوبت رسیده به خبری شگفت انگیز از نسخه Beta بازی Titanfall. درمورد نسخه Beta بازی مدیر ارتباطات سروری نسخه Beta بازی Titanfall آقای Abbie Heppe به Polygon اعلام کرد که طبق آخرین آمار تعداد کاربران نسخه آزمایشی بازی به تعداد 2 میلیون کاربر رسیده.

Abbie Heppe گفت که تیم با کمک مهندس Jon Shiring در حال کار بر روی باگ های بازی میباشد و بنابر این انجام این کار باعث میشود که دیگر در زمان عرضه بازی اصلی با مشکلات زیادی مواجه نشوند و از هم اکنون مقداری از مشکلات بازی و باگ ها بر طرف شود.

همچنین Heppe ادامه داد :

هیچ وقت نمیتوان گفت که همه چیز عالی خواهد بود و عالی هم پیش خواهد رفت زیرا هر لحظه امکان دارد چیزی اتفاق بیفتد که همه چیز را عوض کند ولی با این حال بازم لازم نیست که بگویید ” اوه ” نه ” پس هنوز هم مشکل در بازی وجود خواهد داشت زیرا شما نمیخواهید که عدم اعتماد به نفس مردم در مورد بازی شوید. پس هر لحظه امکان دارد مشکلاتی رخ دهد که به زودی اگر تیم دچار مشکلی شود به صورت رسمی به تمامی شما عزیزان اعلام خواهیم کرد و مشکل را حل خواهیم نمود. به نظر من نسخه Beta بازی کاملا میتواند یک بهانه ای باشد برای دادن اعتماد به نفس برای کاربران و همچنین راه ارتباطی میان ما و آن ها، ولی باز هم اعلام میکنیم هنوز هم در حال کار بر روی باگ ها میباشیم و نسخه اصلی بازی را مطمئنا بدون هیچ ایرادی عرضه خواهیم کرد.

این سخنان حتما برای طرفدارن بازی اطمینان بخش بوده.

همانطور که در تیتر مشاهده میکنید هم در مورد تعداد کاربران این نسخه این رقم یعنی 2 میلیون کاربر واقعا رقمی شگفت انگیز میباشد که به زودی هم شاهد موفقیت های بیشتر این بازی در هر زمینه خواهیم بود. ( طبق گفته ی شرکت سازنده ).

عنوان  Titanfall در 11 مارچ سال 2014 برای PC و کنسول های ماکرساف ( Xbox 360 و Xbox one ) منتشر خواهد شد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید