مردی با کنترلر Wii در دستانش، مورد اصابت گلوله پلیس واقع شد!

۱ اسفند ۱۳۹۲ - ۰۹:۴۹

در روز جمعه 14 فوریه، یک پسر 17 ساله در خانه‌‌ی خود مورد اصابت گلوله‌ای از یک افسر پلیس قرار گرفت و کشته شد. گزارش از شاهدان عینی واقعه نشان می دهد زمانی که او در را باز کرده است، یکی از افسران بلافاصله سلاح خود را بیرون کشیده و مرد جوان را مورد اصابت گلوله قرار داده است.

افسران به دنبال Christopher Roupe (تصویر شاخص در لباس ROTC) که به تازگی با نقض آزادی مشروط خود در خانه‌ی پدریش در Euharlee, Georgia home مخفی شده بود، بودند. وکیل خانواده Cole Law به ایستگاه تلویزیونیه WSB بیان نموده که شواهد عینی حاکی از آن هستند که به هنگام حضور Roupe در درب منزل، وی دارای یک کنترلر Wii در دستانش بوده است.

گزارش ها همچنین حاکی از آن هستند که افسران پلیس پیش از باز شدن کامل در، قادر به شناسایی Roupe نبوده‌اند. افسر پلیس خاطی ادعا نموده که Roupe با تفنگ BB خود به سمت وی نشانه رفته بوده است. دفتر بازرسیه Georgia Bureau دست به تحقیقات و پرس‌وجوهای کاملی زده و به گزارش‌های متناقضی دست یافته است که البته در بیشتر آن‌ها شواهد نشان داده‌ که خبری از اسلحه‌ی BB نبوده است.

افسر شلیک کننده هم اکنون در مرخصی اجباری به سر می‌برد که در چنین موقعیت‌هایی عملکردی استاندارد در قبال افسران شلیک کننده محسوب می‌شود. ما نیز منتظر نتیجه‌ی تحقیقات نهایی دفتر بازرسیه Georgia Bureau هستیم. مراسم تشییع جنازه‌ی Roupe  در روز جمعه 21 فوریه برگزار خواهد شد. فکر ما نیز درگیر خانواده و دوستان Christopher Roupe و افسری که مجبور به تحمل عواقب ناشی از اشتباه خود می‌باشد، است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید