Season Pass عنوان The Wolf Among Us بر روی Xbox کار نمی کند

۱۶ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۷:۴۴

اگر فکر میکنید دو ماه و یک روز صبر کردن برای بخش دوم عنوان پر طرفدار The Wolf Among Us کار سختی بوده است، باید بدانید که برخی از دارندگان Season Pass این بازی باید بیشتر منتظر بمانند!

امروز مشخص شد که Season Pass این عنوان برای دارندگان کنسول Xbox 360 زمانی که برای دانلود اپیزود دوم با نام Smoke & Mirrors اقدام می کنند، کار نمی کند. برخی از بازیبازان که دیگر نمی توانستند صبر کنند، باری دیگر پول پرداخت کرده و این اپیزود را جداگانه خریداری کرده اند در حالی باید رایگان آن را از طریق Season Pass دریافت می نمودند. در حالی که هنوز مشخص نیست منبع این مشکل از مایکروسافت است یا Telltale Games، بسیاری از طرفداران به سمت انجمن های مختلف حجوم آورده اند و ناراحتی تمام در مورد اینکه نمی توانند به اپیزودی که این همه مدت منتظرش بودند درسترسی پیدا کنند، درج کرده اند. یکی از این افراد تمام ترفند هایی را که بلد بوده را انجام داده از جمله باک کردن حافظه کش (Cache) و یا نصب دوباره ی بازی، اما هیچ یک کار آمد نبوده است.

هنوز Telltale Games در این مورد سخنی نگفته است، حتی هنوز مشخص نیست که آیا اپیزود دوم The Wolf Among Us برای دارندگان Season Pass در دسترس قرار خواهد گرفت یا خیر. امیدواریم این مشکل به زودی مرتفع گردد!

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید