اسکرین‌شات و تصاویر هنری فوق‌العاده زیبا از عنوان Deep Down انحصاری PS4

۱۴ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۲

Sony Computer Entertainment بخش ژاپن و آسیا امروز اسکرین شات های زیبایی را از عنوان انحصاری و مورد انتظار Deep Down برای کنسول PS4 منتشر ساختند. همچنین اطلاعات جدیدی از انواع اسلحه های موجود در بازی نیز بدست آمده است که در ادامه می توانید مطالعه بفرمایید.

اطلاعات بیشتری از سه اسلحه ای که قبلا معرفی شده بود نیز منتشر شده و همچنین اعلام شده است که تصمیم گیری برای انتخاب اسلحه به منظور از بین بردن اژدها های موجود در سیاهچال های این بازی، بسیار سخت خواهد بود.

نیزه اسلحه‌ای است که بر مبنای دقت طراحی شده است که می توانید قسمت های مختلف بدن را با استفاده است از مفهوم Eye Poking مورد اصابت قرار دهد. می توانید با مورد اصابت قرار دادن دست اژدها، از حمله‌ ی آن جلوگیری نمایید، و یا با زخمی کردن پا و یا زانوی اژدها، حرکت آن را با اختلال رو به رو کنید. با توجه به آنکه هر اژدها یک نقطه ضعف دارد، استفاده از این مدل اسلحه به همراه سپر می تواند مزیت بسیار خوبی برای بازیباز محسوب شود.

شمشیر تک دستی مزیتی که نسبت به دیگر اسلحه های معرفی شده دارد این است که می توان آن را در ترکیب با سپر به کار برد که به بازیباز این اجازه را می دهد که با بلوکه کردن حمله ی دشمن، خود در همان لحظه به دشمن ضربه وارد کند. مزیت دیگر این شمشیر سرعت آن است که مخصوصا در لحظات حیاتی بسیار به درد خواهد خورد. با توجه به مزیت دفاعی این اسلحه، باید گفت راحت ترین و مورد استفاده ترین اسلحه در بین تازه کار ها خواهد بود.

مزیت اصلی شمشیر دو دستی قدرت و برد قابل توجه آن است. اما در رقابت سرعت، این مدل شمشیر به شمشیر تک دستی به همراه سپر می بازد. اما شمشیر های دو دستی در مبارزه با اژدها هایی که برد مبارزاتی کمتری دارند بسیار مورد استفاده خواهد بود.در روند پاکسازی سیاهچال ها، استفاده از اسلحه های صحیح برای مقابله با اژدها های متفاوت، تصمیم شما خواهد بود. البته هنوز مشخص نشده است که آیا می توان اسلحه را در حالت جهش و یا پریدن تغییر داد یا خیر، همچنین هنوز قابلیت کمک گرفتن از دوستان نیز به طور کامل معرفی نشده است.

در ادامه چند طرح هنری که زره های مختلف را به نمایش می گذارند را مشاهده می فرمایید. با توجه به این واقعیت که بازیباز با لمس مجسمه ای وارد سیاهچال های گوناگون خواهد شد، زره هایی که به تن خواهد داشت مربوط به زمان و عصر ساخته شدن آن مجسمه خواهد بود. این تصاویر هنری منتشر شده زره های مربوط به قرن 15 اروپا را نمایش می دهد که قطعات آهنی زیادی به آن اضافه شده اند. به نظر می رسد قدرت نسل هستمی PS4 به واقع گرایانه تر شدن این عنوان هرچه بیشتر کمک کرده است و هر ماده و جسمی حس واقعی بودن را به کاربر منتقل می سازد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید