بروزرسانی : Oskar Guilbert ورشکستگی Dontnod را رد کرد

۱۱ بهمن ۱۳۹۲ - ۲۰:۰۶

ساعاتی پیش خبری مبتنی بر ورشکتسگی شرکت Dontnod به انتشار رسید که در سایت های معتبر گوناگویی دیگر نیز این خبر پخش شد  .  حال Oskar Guilbert گزارش داده که این حرف صحت نداره و آن را رد کرده است . همچنین در ادامه Oskar Guilbert گفته است که در حال مذاکرات با یک ” شریک بزرگ ” هستند .

امروز بعد از گزارشی که توسط GamesIndustry به انتشار رسید، اعلام شد که این شرکت به ورشکستگی رسیده است . حال آقای Giolbert این صحبت را رد کرده و گفته است که ” هیچ ورشکستگی وجود ندارد ” .

——-شایعه ورشکستگی——-

با عنوان  نا امید کننده Remember Me شاید آشنا باشید.حال خبر ورشکستی استودیوی سازنده این عنوان یعنی Dontnod به صورت رسمی اعلام شده است .

به نقل از رسانه فرانسوی، یادداشت هایی در Societe موجود است که نشان میدهد مدیران این استودیو، در تاریخ 28 ژانویه اعلام ورشکستگی کرده اند .

شاید یکی از عناوینی که استودیوی Dontnod Entertainment را معروف کرد ( البته تا قبل از انتشار ) عنوان Remember Me بود . عنوانی که انتظارات طرفدارانی که قبل از انتشار برای این عنوان کَل کَل می خواندند را، برآورده نکرد . عنوانی که به راحتی می توان یکی از عناوین نا امیدکننده سال 2013 میلادی خواند . حال این استودیو بعد از 6 سال، به ورشکستگی رسیده است که حتماً یکی از دلایلی که این ورشکستگی را می توان توجیح کرد، فروش نا امید کننده Remember Me بود که همراه با این استودیوی ، بدنامی دوباره ای را برای CapCom که ناشر بود بر جای گذاشت .

نظر شما در این باره چیست ؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • navid-313714 گفت:

    امیدوارم این شرکت بزرگ سونی باشه.چرا که این بازی ایده های نابی داشت که شاید اگه در انحصار سونی میموند،با عنوانی خیلی بهتر روبرو میشدیم.

    اینقدر به این بازی بد و بیراه نگید.خدا وکیلی یه سری چیزاش خیلی با ارزشند،ولی خب مشکلاتی هم داره.

    0
    0