گیفت کارت
گیفت کارت

Tiny Brains در ماه دسامبر برای PS4 منتشر خواهد شد | سازندگانش تکنولوژی PS4 را تحسین می کنند

۴ آذر ۱۳۹۲ - ۱۷:۳۱

بازی Tiny Brains یک عنوان پازل است که مقرر است در روز سوم ماه دسامبر (به شمسی: 12 آذر) در آمریکای شمالی و روز یازدهم دسامبر (به شمسی: 20 آذر) امسال در اروپا برای کنسول تازه نفس PlayStation 4 منتشر شود. البته Tiny Brains برای پلتفرم های PC و PS3 هم تایید شده است.

این بازی ساخته ی آقای Simon Darveau، کارگردان بازی Assassin’s Creed III است و استودیوی Spearhead Games که ساخت Tiny Brains را عهده دار بوده هم به همت آقای Darveau تاسیس شده است و این بازی هم اولین پروژه ی آن ها محسوب می شود. ایشان در مورد انتشار این بازی بر روی PS4 و سطح فنی این کنسول نسل هشتمی این چنین اظهار نظر کرده است:

لانچ کنسول PS4 یک علامت برای آغاز اوقاتی هیجان انگیز برای بازی کردن است. تکنولوژی های جدید این کنسول اجازه می دهد که ما با آن بازی کنیم، تعداد بیشتری از مردم با آن بازی کنند و اغلب زمان خود را صرف بازی کردن با این کنسول کنند. این مانند بازگشت آن ها به “روز های خوب گذشته” است؛ چرا که اوقاتی برای شما فراهم می شود تا تکنولوژی جدیدی را که در اختیار دارید را به دوستان تان نشان دهید و در این موقع است که همه می خواهند تا برای بازی کردن، به خانه شما بیایند!

ما هم فوق العاده خوشحال هستیم که به همراه اولین بازی استودیوی ما یعنی Tiny Brains، بخشی از این ها هستیم. به همین خاطر است که من احساس می کنم ما توانسته ایم پل های قدیمی و جدیدی را برای بخش چند نفره و Co-op این بازی ایجاد کنیم.

وی در ادامه راجع به گیم پلی این بازی چنین تصریح کرد:

به منظور پیشبرد کار های شیطانی تان، هر چهار نفر باید تلاش بسیاری کنند. این یعنی بازی پر سر و صدا، بازی که به شما امکان ایجاد ارتباط با دوستان تان را می دهد و بازی از پر از هرج و مرج که برای شما جهنمی سرگرم کننده را رقم می زند.

Tiny Brains یک بازی پازل Co-op است که هم ساخت و هم نشر آن به عهده ی Spearhead Games می باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید