گیفت کارت
گیفت کارت

تاریخ نمایشگاه QuakeCon 2014 اعلام شد

۱۱ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۰:۵۶

نمایشگاه QuakeCon به عنوان یک گردهمایی ارگانیک برای جمع آوری مشتاقان عرصه ی بازی های ویدیوئی، آغاز به کار نمود؛ و در طول این سالها روند رو به رشد چشمگیری داشته تا به  یکی از غول پیکر ترین رویدادهای عرصه ی گیم تبدیل شده است.

 

اگر از طرفداران بازی های رقابتی PC هستید، فرصت سالانه ی شما برای حضور در بزرگترین گردهمایی LAN آمریکای شمالی به سرعت در حال نزدیک شدن است. نمایشگاه QuakeCon 2014 از روز پنج شنبه 17 ژوئیه آغاز و تا یکشنبه 20 ژوئیه ادامه خواهد داشت. اگر شما قصد حضور در آن را دارید، به احتمال زیاد می خواهید اتاقی را در هتل Hilton Anatole رزرو نمائید؛ اما هتل Dallas نیز پیشنهاد شبی 159 دلار را برای شرکت کنندگان ارائه نموده است.

در نوزدهمین دوره ی نمایشگاه QuakeCon وعده های بسیاری برای عرصه ی بازی داده شده است. Bethesda نیز قصد رونمایی از برخی بازی های آینده ی خود و دادن فرصتهای بیشتری به مخاطبانش را دارد.

طبق معمول، شرکت کنندگان همچنین می توانند در هیئت ها و جشن های گوناگونی که در طول تعطیلات آخر هفته برگزار می شود شرکت نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت رسمی آن مراجعه نمائید.

شما منتظر شنیدن چه اخبار جدیدی از این نمایشگاه هستید؟ به نظر شما Bethesda قصد رونمایی از چه عناوینی را در سر دارد؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید