موسیقی: Further از Far Cry 3

۱۰ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۹

مطمئنا همه شما شاهکار Ubisoft درسال 2013، آخرین نسخه Far Cry 3 را تجریه کرده اید. یک بازی فوق العاده هیجانی و زیبا که یک موسیقی هیجانی و سینمایی نیز می طلبید. شاید شما هم منتظر یک قطعه هیجانی از بازی باشید اما با این قطعه با روی دیگر بازی Far Cry 3 آشنا خواهید شد. با ما باشید

Ubisoft می دانست که برای موسیقی های Far Cry 3 چه کسی را باید استخدام کنند. آنها سراغ Brian Tyler رفتند که بیشتر از اینکه در بازی فعال باشد، در سینما فعال است. Far Cry 3 در جنگل های آفریقا اتفاق می افتاد و برای انتقال حس باید از ساز های آفریقایی هم در تنظیم کار استفاده می شد. Brian Tyler هم به خوبی از سازهای کوبه ای آفریقایی استفاده کرد و یک مجموعه Soundtrack برای بازی خلق کرد که آدرنالین خون را به شدت تحریک می کرد. قطعه ای که ما برای شما در نظر گرفته این کاملا متفاوت از این چیزی است که خواندید.

قطعه Further قطعه ای است که با گوش کردن آن همیشه دلتنگ وقایع Far Cry 3 می شوم. خاطرات جنگل های انبوه، برادرها و دوستان Jason، تمام گردش ها در محیط Far Cry و حتی Vaas برایم زنده می شوند.

این قطعه با یک ویولن بسیار غمگین آغاز شده و در با پیانو و ساز های String ادامه پیدا می کند. صدا های زنده نجوای یک زن هم در این آهنگ شنیده می شود و در ادامه یک درام به این قطعه اوج می بخشد و یک ویولون و گیتار Distortion خشن در ادامه زیبایی چندانی به این کار بخشیدند. حس غمی که در این آهنگ است کاملا برعکس تمام آن چیزی است که در آلبوم Soundtrack بازی Far Cry 3 می شنوید. به هیچ وجه این قطعه را از دست ندهید

[jwplayer mediaid=”127632″]

دانلود آهنگ با کیفیت بالا

دانلود آهنگ با کیفیت متوسط

 

Brian Tyler علاوه بر سینما در صنعت Game هم فعال بوده و برای بازی های COD: MW3، Assassin’s Creed IV, و خیلی بازی های دیگر آهنگ سازی کرده است.

 

 

____

ساعت 8 شب منتظر یک قطعه فوق حماسی و یک پست ویژه از گیمفا باشید.از دستش ندهید. منتظر شما هستیم

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید