گیفت کارت
گیفت کارت

چهار تصویر جدید از عنوان The Order: 1886 منتشر شد

۹ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۳:۴۲

چندی پیش، استدیو Santa Monica از طریق  صفحه ی اختصاصی خود در سایت رسمی پلی استیشن تصاویر جدیدی را از بازی انحصاری و در حال توسعه ی خود یعنی The Order: 1886 منتشر کرد که در ادامه مشاهده می فرمایید.

داستان بازی مربوط به تغییراتی است که در قرن هفتم و هشتم رخ می دهد و لازم به ذکر است که ما در این بازی شاهد افسانه هایی هستیم. در این بازی انسان ها به دو گروه تقسیم می شوند : گروه اول مردم و کسانی هستند که در طی اتفاقاتی عجیب ژنتیکشان عوض شده و به نیمه نژاد ها در بازی معروف شده اند، گروه دیگر هم که مردم عادی را شامل می شود. بعد از این اتفاقات نیمه نژاد ها به جنگ با بشریت پرداختند که قرن ها طول کشید. در طول این جنگ شخصی به نام آرتور، گروهی تشکیل می دهد که اعضای آن را افرادی با نام سلحشور های میزگرد تشکیل می دادند (Knights of the Round Table) و هدفش از تشکیل این گروه کمک کردن به مردم و مبارزه با نیمه نژاد ها بود. از آن زمان به بعد، در طول قرون بسیار، شوالیه های زیادی جان خود را از دست دادند ولی هیچ وقت این امر باعث نابودی گروه نشد. اگر یک شوالیه کشته شود، جانشینش به سرعت کارش را شروع خواهد کرد و به نبرد برای دفاع از بشریت می پردازد. شما در بازی نقش فردی با نام Galahad،  که یکی از اعضای بزرگ محفل است را ایفا خواهید کرد.

عنوان The Order: 1886 که در سبک ماجراجویی-اکشن سوم شخص است، هم اکنون به طور مشترک توسط دو استدیو Ready at Dawn و Santa Monica در حال ساخته شدن است و قرار است در 3 ماهه ی سوم سال جاری میلادی به طور انحصاری برای کنسول نسل هشتمی PS4 منتشر شود.

در زیر می توانید تصاویر جدید این بازی را مشاهده بفرمایید:

(برای مشاهده ی تصاویر در سایز اصلی برروی آن ها کلیک کنید)

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید