پروژه ی جدید کارگردان Far Cry 3: Blood Dragon

۹ بهمن ۱۳۹۲ - ۰۸:۱۹

به تازگی کارگردان بازی Far Cry 3: Blood Dragon آقای Dean Evans بیان نموده که با دریافت چراغ سبزی از Ubisoft موفق به جذب 2 تن از همکاران مورد علاقه ی خود برای کار بر روی پروژه ای جدید شده است.

وی در مصاحبه با Polygon اینگونه اظهار داشته است:

من در حال کار بر روی پروژه ای می باشم. من در حال گردآوری تیم رویایی خود هستم.

من خیلی خیلی خوشحالم. آنها 2 نفری هستند که برای مدتها آرزوی همکاری با آنها را در سر داشته ام؛ و بدلیل اتمام موفقیت آمیز پروژه ی Blood Dragon، موفق به جذب همکاران رده بالاتری از Ubisoft برای ساخت جهانی پر جذبه و منحصر بفرد شده ام.

اگر چه Evans به هیچ جزئیاتی در مورد این پروژه اشاره نکرد اما، مصاحبه خبر از افرادی با پس زمینه های کاری قوی می دهد که ظاهرا بر روی پروژه ای بسیار غیر معمول و سرگرم کننده در حال فعالیت می باشند. توسعه دهنده همچنین از تمایل خود برای ساخت بازیهایی جذاب و غیر کلیشه ای که بازی کنندگانش را به تفکر وا دارد سخن راند.

من واقعا، واقعا به Ubisoft و Yves (مدیر عامل اجرائی آن) و هر آنکس که به ما برای ارائه ی بهتر، القای اعتماد کرده ایمان دارم. من می دانم که آن بچه ها خواستار نوآوری هستند، آنها می خواهند این صنعت را با فشار به جلو برانند، و قطعا این همان چیزی است که من همیشه خواستار آن بوده ام؛ ساخت گیمی که من می خواهم.

وی در ادامه افزود:

من می خواهم چیزی برای شب چره تان پدید آورم؛ این همان چیزی است که هر کمپانی و استدیویی خواهانش است. چیزهای زیادی مرا به دانستن این که ما در صنعتی نوپا و در حال رشد هستیم وا می دارد و ما می توانیم هر کاری که می خواهیم انجام دهیم؛ ما هیچ محدودیتی برای خلق چیزهایی که می خواهیم پدید آوریم نداریم. ما می خواهیم نبردهای خودمان را آغاز کنیم و ما می توانیم هر آنچه را که خواهانیم پدید آوریم.

Far Cry 3: Blood Dragon اسپین آفی از بازی Far Cry 3 بود که به عنوان یک بازی مستقل در سال گذشته میلادی منتشر شد و به موفقیت های بسیاری دست پیدا کرد. آیا باز هم شاهد یک عنوان شوتر اول شخص موفق دیگر از این کارگردان خواهیم بود؟ یا ایشان در تدارک توسعه ی گیمی در سبکی متفاوت هستند؟ نظر شما در این خصوص چه می باشد؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید