Elder Scrolls Online نیازی به PlayStation Plus ندارد

۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۹:۵۷

سازنده عنوان The Elder Scrolls Online اعلام کرد که این عنوان نیازی به PlayStation Plus برای بازی در PS4 ندارد.زمانی که بحث PS Plus membership مطرح شد، باعث ایجاد نگرانی در اعضای این شبکه شد که شاید برخی بازی ها نیاز به این عضویت دارد؛ اما Zenimax اعلام کرد:

برای بازی کردن عنوان  The Elder Scrolls Online نیازی به اکانت PlayStation Plus نخواهید داشت. کاربران و به عبارتی دیگر بازیکنان PS4 می بایست همان مبلغی که بازیکنان PC و Mac ماهیانه برای بازی کردن این عنوان  می پردازند را پرداخت کنند. هیچ پول اضافه ای از آنها دریافت نخواهد شد و آنها می توانند به راحتی به بازی این عنوان بپردازند.

کاربران این شبکه می توانند در هر دو مگا سرور آمریکای شمالی و اروپا به بازی کردن این عنوان بپردازند و تفاوت و محدودیتی وجود نخواهد داشت.

این بدان معناست که کاربران PC و Mac نمی توانند با بازیکنان PS4 بازی کنند، چرا که ZeniMax به کاربران PS4 مژده داده است که:

بازیکنان PS4 نباید نگران ادعا ها و کرکری خوانی های PC بازان باشند و می توانند به راحتی و بدون هیچ مزاحمی به بازی بپردازند.

هنوز تاریخ دقیقی از انتشار این عنوان در اختیار نیست، اما این بازی در همین سال منتشر خواهد شد.نظرات خود را در این باره با ما در میان بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید