در Fable Legends تبه کاران مستقیما با قهرمان ها نمی جنگند

۴ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۶:۳۴

بازی Fable Legends که برای کنسول نسل بعد ماکروسافت ، Xbox One ، منتشر خواهد شد به بازیکنان اجازه می دهد که به جای قهرمان و یا تبه کار ایفای نقش کنند، اما این دو نقش هیچ گاه با یکدیگر به طور مستقیم رو به رو نمی شوند.Lionhead Studios در این باره توضیحاتی ارائه می کند.همانطور که در اخبار چند روز پیش مشاهده کردید،اعلام شد که جنبه های آنلاین  این بازی از Dark Soul الهام گرفته است.حالا در انجمن Lionhead ، مدیر ارتباطات این شرکت آقای  Chris Hohbein به سوالاتی در رابطه با دو نقش تبه کار و قهرمان ( Hero , Villain) پاسخ داده است.به نظر می رسد اگر این دو وارد بازی شوند قهرمانان می توانند به نوچه خود دستور جنگ بدهند و هیچ برخورد مستقیمی با تبه کاران نخواهند داشت.

Villain ها می توانند نوچه های بهتر و قدرتمند تری راکنترل کنند و این نوچه ها با دیگر نوچه ها متفاوت هستند.به همین دلیل شما هیچ زمان با Villain ها رو در رو نخواهید شد و اگر این چنین شود آنها می توانند هر موجود و یا نوچه ای را کنترل کنند و این به ضرر شما می باشد.

این نظر که Villain ها بتوانند به شهرها حمله کنند بسیار عالی به نظر می رسد و به نظر من چالشی بزرگ برای افراد در شهر خواهد بود چه از نظر تکنیکی و چه از نظر گیمپلی. در هر صورت همیشه نظرها کارامد خواهند بود.

همچنین شما می توانید Villain ها را با SmartGlass و با تبلت خود کنترل نمائید ولی این یک اجبار نیست اما می تواند تجربه شما را بهبود بخشد.

نظر شما در این باره چیست؟ نظرات خود را با ما  در میان بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید