Gamescom 2013:اسکرین شات های جدیدی از بازی Zoo Tycoon منتشر شد

۲۹ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۹:۳۲

در مراسم Gamescom 2013 اسکرین شات های جدیدی از بازی Zoo Tycoon منتشر شده است و شما می توانید این اسکرین شات های زیبا و با کفیت را در ادامه مشاهده نمایید.

مدت ها قبل گفته می شد که ساخت بازی Zoo Tycoon کنسل شده است ولی این بازی  در ماه ژون توسط Microsoft برای Xbox 360 , Xbox One معرفی شد. حال طی مصاحبه ای که آقای Jorg Neumann انجام داده است متذکر شدند که بازیکن ها قادر خواهند بود باغ وحش های خود را بر روی Cloud آپلود کنند و آن را با سه دوستی که می توانند به شما کمک کنند ، به اشتراک بگذارند. بازیکن ها همچنین قادر خواهند بود با دیگر بازیکن های Zoo Tycoon چت کنند ، به تجارت حیوانات بپردازند و مواردی دیگر. این بازی همچنین از Kinect نیز بهره می برد که این اجازه رابه حیوانات می دهد که شما را شناسایی کند و به دستورات صوتی و حرکات شما پاسخ دهند. کسانی که این بازی را انجام می دهند ، همچنین قادر خواهند بود تا با دیگر اعضای جامعه ی مجازی در ارتباط باشند. ایجاد گفت و گو در جامعه های مجازی بزرگ می تواند به نوعی تلاشی برای بالا بردن سطح آگاهی مردم از گونه های در معرض خطر تلقی شود.

لازم به ذکر است که Zoo Tycoon به خاطر همکاری با انجمن باغ وحش ها و آکواریم ، یک آپدیت هم به نام ” براساس رخداد های دنیاری واقعی ” هم دریافت خواهد کرد. Microsoft هنگامی که به اهداف جامعه ی مجازی دست یابد ، منابع را به سازمان خیریه ی حیوانات هدیه می کند.

شما می توانید این اسکرین شات ها را در زیر مشاهده نمایید:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید