عنوان Disney Infinity بر روی کنسول PS3،با مشکلاتی همراه بوده است

۲۸ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۸:۰۴

از آنجا که مدت زمان کوتاهی از لیک شدن عنوان Disney Infinity سپری می شود،به تازگی بازیکنندگانی که این عنوان مهیج را بر روی کنسول PS3 تهیه نموده اند از برخی مشکلات این نسخه ی کنسولی این عنوان رنج می برند که درواقع این موضوع توسط طیفی از بازیکنندگان در انجمن های رسمی PlayStation مطرح گردیده است.

به تازگی بازیکنندگانی که نسخه ی PS3 عنوان Disney Infinity را تهیه کرده اند،در طی پیام های مکرر ارسال شده در انجمن های رسمی PlayStation گزارشاتی را مبنی بر عدم سالم بودن این نسخه ی کنسولی این عنوان اعلام کردند که به تازگی آقای “جان ویگنوچی” تهیه کننده ی عنوان “دیزنی بی نهایت” از طریق حساب خود در تویتر اظهار داشته که;اقداماتی به منظور رفع موقت این مشکل بر روی PS3 توسط تیم توسعه دهنده صورت گرفته است.

از آنجا که مشکلاتی همانند قفل های بازی Disney Infinity گریوانگر دارندگان نسخه ی PS3 این عنوان شده،در خبرهای منتشر شده از سوی سازندگان این عنوان،بازیکنندگان این نسخه ی کنسولی می بایست ابتدا اقدام به حذف “پچ” بازی کرده و بعد از آن،پوشه های داده ی این عنوان را به بخش XMB انتقال یابند که سپس با انجام این کارها،به احتمال زیاد بازی مجدد اجرا می شود و اگر اینبار مشکلی دیگر در خصوص این زمینه به وجود آمد،گیمرها می بایست با فشار مداوم دکمه ی “دایره”،به صورت آفلاین پچ های سالم ا را دریافت کنند.

همچنین  آقای “جان ویگنوچی” تهیه کننده ی عنوان “دیزنی بی نهایت” در تویتر اعلام کرد:

پچ ها را حذف کنید و به صورت مجدد آن ها را نصب نمایید.

ما در حال حاضر به دنبال راه حلی به منظور رفع این مشکل می باشیم.

عنوان Disney Infinity که تا به این لحظه از ۸ نقد صورت گرفته متای ۷۷ را به خود اختصاص داده است،در تاریخ ۱۸ آگوست سال جاری بر روی پلتفرم های PS3,X360,3DS,Wii,Wii U عرضه می شود و نسخه ی رایانه های شخصی آن،در ماه اکتبر رسما انتشار می یابد.

شما همچنین میتوانید،از نمرات قابل قبول این عنوان،اطلاع یابید.

یادآوری دوران کودکی با حضور شخصیت های انیمیشن های ساخته شده ی شرکت “دیزنی” از قبیل “شگفت انگیزان،داستان های اسباب بازی،ماشین ها و …

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید