ویدئو از گیم پلی بازی Gears Of War Judgment


وجود Gears of War Kinect در نمایشگاه و نمایش خوب آن، می تواند هیاهویی بیشتر از MW3 به پا کند!

باز هم gears of war و باز هم حماسه ای دیگر .شروعی دوباره برای گروه دلتا .

پس از گذشت ۱سال از اخرین سری بازی انحصاری ایکس باکس (gears of war3)گروه epicتصمیم به ساخت مجموعه ای دیگر از این بازی گرفته است تا بتواند امار خیره کننده خود را از فروش سه مجموعه ی قبل افزایش داده و سال۲۰۱۳ را برای ما کرو سافت و ایکس باکس خالی از بازی انحصاری نگذارند.

ماجرا از انجا شروع می شود که که چند روز باقی مانده به E3 2012مجله گیم اینفر مر کاوری از مجله بعدی خودرا به نمایش گذاشت که در ان شخصیت coleوbairdدست بند زده در جلو ایستاده و دو مامور او را هدایت می کنند.

cvr a 891 ویدئو از گیم پلی بازی Gears Of War Judgment

 دیگر از بازی خبری نشد تا در کنفرانس ماکروسافت ونمایش تک تریلر سینمایی که در ان لوکاست ها سر بازان را کشته اند وروستایی را به اتش کشیده اند ودر قسمتی دیگر این دو شخصیت دست بند زده به جلو رانده می شوند که انگار می خواهند انها را محا کمه کنند و coleبا یک لبخند زیبا و ملیح همه را در ذهن خود  به مسخره می گیرد و تریلر در اخر سال انتشار بازی را نشان میدهد که ان سال ۲۰۱۳ هست.

img 57423 gears of war judgement debut trailer e3 2012 hd xbox 360 ps3 ویدئو از گیم پلی بازی Gears Of War Judgment

 دیگر نکات بازی

تاریخ این سری از بازی بر میگردد به ۱۵سال قبل از نسخه ی ۱ بازی gears of warکه می تواند جذابیت های زیادی  داشته باشد

دیگر نکته این که ما در سه سری قبلی بازی با چگونگی عضو شدن بقیه افراد گروه اشنا شده ایم ولی این دونفر نه  باید نشت و منتظر اینده ماند ودید که ایا کشش بازی های قبل را دارد یا نه

در ادامه می توانید تریلری از گیم پلی بازی را مشاهده کنید.

video remove ویدئو از گیم پلی بازی Gears Of War Judgment

دانلود

با تشکر از کاربر Gears Of War به خاطر ارسال ویدئو

کاربران محترم سایت توجه داشته باشند که مطالب نویسندگان صرفاً نظر سایت گیمفا نمی باشد . همچنین لطفاً نظرات خلاف قوانین سایت و توهین آمیز را از قسمت تماس با ما گزارش دهید.

۴ نظر

  1. AMIR-GAMER می‌گه:

    این سری می تونم بازی کنم به خاطر ویندوز۸ Grin ولی چی کار کنم که باز های ایکس باکسو دوس ندارم Neutral PS3بهتره Cry Cry Big Frown

  2. hoomangamer می‌گه:

    che joori mishe ba windows 8 bazi haye xboxo bazi kard?