ناتی داگ توضیح می‌دهد No Return در The Last of Us 2 Remastered چگونه کار خواهد
ناتی داگ توضیح می‌دهد No Return در The Last of Us 2 Remastered چگونه کار خواهد
ناتی داگ توضیح می‌دهد No Return در The Last of Us 2 Remastered چگونه کار خواهد
ناتی داگ توضیح می‌دهد No Return در The Last of Us 2 Remastered چگونه کار خواهد
ناتی داگ توضیح می‌دهد No Return در The Last of Us 2 Remastered چگونه کار خواهد
ناتی داگ توضیح می‌دهد No Return در The Last of Us 2 Remastered چگونه کار خواهد

ناتی داگ توضیح می‌دهد No Return در The Last of Us 2 Remastered چگونه کار خواهد

سجاد عرفانی
۱۵ آذر ۱۴۰۲ - 22:35
ناتی داگ توضیح می‌دهد No Return در The Last of Us 2 Remastered چگونه کار خواهد

مدتی دیگر شاهد انتشار The Last of Us 2 Remastered خواهیم بود و اکنون ناتی‌داگ (Naughty Dog) توضیح می‌دهد که No Return در این بازی چگونه خواهد بود.

با نزدیک شدن به زمان عرضه‌ی The Last of Us 2 Remastered، ناتی‌داگ هر روز اخبار و جزئیات بیشتری را از این بازی به اشتراک می‌گذارد؛ دیروز شاهد رونمایی از نسخه‌ی W.L.F بازی بودیم و امروز اخبار جدیدی از بخش No Return این بازی منتشر شده است.

به نظر با هر بار وارد شدن به این بخش، شما در یکی از محیط‌های مرتبط با بخش داستانی The Last of Us 2 Remastered ظاهر می‌شوید. مناطقی مانند Jackson و Channel 13 News Station از جمله‌ی این محیط‌ها خواهند بود. به طور کل ۱۲ بخش مختلف در No Return وجود خواهند داشت و بعد از هر درگیری در یکی از این مناطق، می‌توانید به مخفیگاه خود بازگردید، جایی که طبق گفته‌ی ناتی داگ، می‌توانید مسیر بعدی خود را انتخاب کنید.

در هر یک از این بخش‌ها، چهار نوع درگیری را تجربه خواهید کرد که نوع این درگیری نیز توسط خود پلیرها قابل انتخاب خواهد بود. اولین آن‌ها Assault نام دارد که در این حالت باید با تعداد زیادی دشمن به صورت تهاجمی مبارزه کنید. حالت بعدی Hunted نام دارد که در آن باید در حالی که یک شمارش معکوس در جریان است، جای خود را امن و مقاوم کنید و بعد از پایان شمارش، دشمنان مختلفی به سمت شما هجوم خواهند آورد. حالت Capture نیز وجود دارد که در آن باید به سمت یک پایگاه دشمن که بسیار مقاوم شده است نفوذ کرده و تمام محتویات با ارزش آن‌ها را به دست آورید. در نهایت Holdout را داریم که در آن شما به کمک یک هوش مصنوعی، در برابر موجی از Infected های این بازی مقاومت خواهید کرد.

این مبارزات می‌توانند به انتخاب شما در محیط‌هایی که می‌خواهید جریان داشته باشند. همچنین براساس انتخاب شما، محیط و دیگر بخش‌های بازی تغییر پیدا خواهند کرد. از سوی دیگر، می‌توانید چالش‌های اضافی را به هر یک از نبرد‌ها اضافه کنید تا جایزه بیشتری دریافت شود.

این حالت‌های بازی چالش‌برانگیز، به گفته‌ی ناتی‌داگ، به شما کمک خواهند کرد تا مهارت خود را در این بازی بسنجید. به عنوان مثال، در یک از این مودها، اگر دشمنان بازی را از بین ببرید، از بدن آن‌ها بمب خارج خواهد شد. همچنین چالش‌هایی مانند انجام صد عدد هدشات یا چندین حمله‌ی فیزیکی، نیز در آن وجود خواهند داشت.

در پایان هر یک از این مادها، یک باس‌فایت جلوی شما ظاهر خواهد شد، به طور کلی شش عدد باس وجود خواهد داشت که هر یک بر اساس باس‌فایت‌های نسخه‌ی اصلی بازی طراحی شده‌اند، ولی لزوما مانند بخش داستانی بازی با شما مبارزه نخواهند کرد و تغییراتی در آن ها اعمال شده است. در پایان هر یک از این مبارزات، امتیاز و رتبه به شما تعلق خواهد گرفت.

طبق گفته‌ی سازنده‌ی بازی، شما می‌توانید، با هر بار بازی کردن سلاح‌های خود را ارتقا دهید و مهارت‌های بیشتری را به دست آورید. البته چون این حالت روگ‌لایک است، بعد از هر بار مردن، این قابلیت‌ها و ارتقا‌ها را از دست خواهید داد. این که در هر بار بازی چه سلاح‌هایی را به دست خواهید آورد، کاملا شانسی است. با ادامه‌ی بازی، شما اسکین‌های جدیدی در کنار هوش مصنوعی‌‌های مختلف و چالش‌های دیگری را کسب خواهید کرد.

No Return ده کاراکتر قابل بازی مختلف خواهد داشت که در ابتدا دو کاراکتر الی (Eli) و ابی (Abby) در دسترس شما قرار خواهند گرفت. هر یک از این کاراکترها ویژگی‌های مختص به خود را خواهند داشت. به عنوان مثال، کاراکتر دینا از اول بازی توانایی طراحی و ساخت تله و بمب‌های گیج کننده را خواهد داشت و می‌تواند دو برابر کاراکترهای دیگر با خودش تله‌های مختلف حمل کند. ابی این توانایی را خواهد داشت تا سلاح‌های سرد را سریع‌تر ارتقا دهد و با هربار ضربه زدن با این سلاح‌ها، مقداری از جان از دسته رفته خود را بازگرداند.

در نهایت شما می‌توانید بخش‌های مختلفی از No Return را بر حسب خواسته‌ی خود تغییر دهید، و آن‌ها را فعال و غیرفعال کنید. ناتی‌داگ چندین تصویر مختلف را از این بخش به اشتراک گذاشته است که می‌توانید آن‌ها را در پایین مشاهده کنید:

The Last of Us 2 Remastered در تاریخ ۱۹ ژانویه (۲۹ دی) برای PS5 عرضه خواهد شد.

Msadeq361AMOGUSRoyalknightEzio ChaillonAlireza(در انتظار gta6)hoseinmMohsen bakhtiariARYAPSAMGM.MT77DARKSIRENmamadiiiGiivarKratosPop_StarVahidsparda021‌بیل قصابlul-bookgod of war🅹🄰🆅🄰🅳 6҉ 2҉more

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

ناتی داگ توضیح می‌دهد No Return در The Last of Us 2 Remastered چگونه کار خواهد
ناتی داگ توضیح می‌دهد No Return در The Last of Us 2 Remastered چگونه کار خواهد
ناتی داگ توضیح می‌دهد No Return در The Last of Us 2 Remastered چگونه کار خواهد
ناتی داگ توضیح می‌دهد No Return در The Last of Us 2 Remastered چگونه کار خواهد
ناتی داگ توضیح می‌دهد No Return در The Last of Us 2 Remastered چگونه کار خواهد

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Sam Lake گفت:

  جون عزیزتون پورتش کنین رو پی سی ..

  BrainiacARYAPSAMG77mehdi_cd2006⚜️ 𝕄𝕣 ℙ𝕚𝕤𝕙𝕚 ⚜️ܝ̇ߺیܩߊ ܢܚ݅ܩܚܓGiivartothegametimelul-booklie?nomore
 • نه دیگه مثل اینکه واقعا ارزش ده دلارو داره.

 • Haj_Hossein گفت:

  ولی من هنوز میگم سونی میخواد ۷۰ دلار تیغ بزنه🤡

  MR147PC???Alireza(در انتظار gta6)The Devil of AntarcticaARYAPSAMGAMOGUSmehdi_cd2006⚜️ 𝕄𝕣 ℙ𝕚𝕤𝕙𝕚 ⚜️ܝ̇ߺیܩߊ ܢܚ݅ܩܚܓGiivarmore
  • زود قضاوت کردیم، مثل اینکه چیز خفنیه این No Return. واکنش کسایی که تجربه کردنش هم مثبت بوده. حداکثر پتانسیل گیمپلیش رو اینجا می بینیم.
   و البته جواب محکمی برا این دلقکایی که میگن کاتسین رو ازش بگیری چیزی نداره😉

   K1RoyalknightMR147BrainiacPC???ARYAPSAMG77AMOGUSmehdi_cd2006⚜️ 𝕄𝕣 ℙ𝕚𝕤𝕙𝕚 ⚜️more
   • god of war گفت:

    مگه نمی دونی اسم بازی کات سین اف اسه ….
    البته شکی نیست اگه کات سین رو از این گیم بگیری می شه همین مودی وه دارن می سازن بزن و بکش برو جلو مثل ده تا بازی بی هدف که فقط کشتن انمی و در نهایت باس و ارتقا هدف گیمر شده و هیچ جذابیتی برای من نداره
    حالا تو بگو گیم پلی سرگرم کننده و هیجان انگیز
    واقعا فاقد اهمیت
    حقیقتا منتظر مراحل حذف شده هستم تا این چیزی که هیچ توجیح داستانی ایی نداره

    K1RoyalknightMR147™Patrick 🗿ARYAPSAMGTomMeti55mehdi_cd2006Giivarreza Assassin'smore
    • sattarzadeh گفت:

     TLOU 2 بازی خیلی خوبیه. شوتینگ قشنگی هم داره.(من داخل یوتوب کامل دیدم). اما اگه به پرستش کنندگان این بازی بر نمی خوره یه خورده بیش از حد بود کاتسیناش. با توجه به اینکه یه زمانی از بازی هم فقط داریم داخل شهر راه میریم که اصلا هم کم نیست.قدرت واقعی نویسنده اینه که داستان روایت حالا هر چی اسمش رو میزاری داخل “جریان بازی” شکل بگیره نه داخل فیلم پخش کردن. مثل شکل گرفتن رابطه جوئل و الی (تا حدود زیادی).
     البته همه قدرت سازندگان بایوشاک رو ندارن که بدون کاتسین داستان دیوانه باری رو شکل بدن. اون سالی که بایوشاک اینفینیتی و لست اف آس یک با هم اومده بودن به شخصه بایوشاک رو بهتر می دونستم.(من alan awake رو نرفتم ولی رمدی داخل control هم گیم پلی زیبا با یه داستان یونیک رو تعریف کرده بدون کاسین).
     اینکه کسی یه قسمتی از این بازی رو نقد می کنه دلیل نیست که کاره ایکس باکس خوبه و همه طرفداری کورکورانه نمی کنن.

     Pop_Star™Patrick 🗿Brainiac
   • Hamed گفت:

    عه جدی؟ زود قضاوت کردیم یا کردین علی جان؟ من هادی صفائی و چندتا از بچه های دیگه کلی حمایت کردیم از ناتی داگ و گفتیم این ریمستر بیشتر از اینا ارزشمنده ولی متاسفانه تو و کسی که اسمش رو نمیارم (اونایی که باید بفهمن میفهمن منظورم کیه) دست در دست هم و چند نفر دیگه آنچنان هجوم آوردین و شروع کردین به ترول کردن و هیت کردن که (نه ارزش نداره، عملکرد ناتی داگ تو نسل نهم رو ببینید همش شده ریمستر و ریمیک، نه ناتی داگ باید وقتش رو سر بازی های دیگش بزاره نه رو این پروژه های بی ارزش) کامنتات هم میفرستم ببین که فکرنکنی از خودم درمیارم اینارو
    .
    https://s6.uupload.ir/files/photo_2023-12-07_02-59-31_(2)_u6qc.jpg
    https://s6.uupload.ir/files/photo_2023-12-07_02-59-31_3d1c.jpg
    https://s6.uupload.ir/files/photo_2023-12-07_02-59-29_d2z.jpg
    https://s6.uupload.ir/files/photo_2023-12-07_02-59-30_b9v1.jpg
    .
    انقدر به هادیه بیچاره حمله کردین که تیک آبیش یه مدتی بابت این قضیه برداشته شد اونم بدون هیچ دلیلی، بقیه که تکلیفشون مشخصه انتظاری ازشون نمیره ولی از تو انتظار نداشتم فکرمیکردم یک طرفدار واقعی هستی فکرنمیکردم آدمی باشی که هی رنگ عوض کنی و فقط لبو دهن باشی درواقع فقط لقب طرفدار بودن رو یدک میکشی وگرنه یک طرفدار واقعی انقدر زود قضاوت نمیکنه و اعتمادشو از دست نمیده و تا تقی به توقی میخوره سریع شروع نمیکنه به هیت کردن استودیو محبوبش در واقع آدما تو شرایط مختلف خود واقعیشون رو نشون میدن که تو هم همینکارو کردی
    .
    یک نکته راجع به اخراج کارکنان یک استودیو به بقیه بگم یه سری از کارکنان هستن تا ساخت بازی پروژه بعدی درواقع بیکار هستن به عنوان مثال کسی که میاد طراحی لول دیزاین رو انجام میده یا کسی که رو هوش مصنوعی شخصیت ها کار میکنه اینا زمانی کارشون شروع میشه که پروژه به اون بخش برسه واسه همینه که خیلی از سازنده یه سریا رو تا اون زمان اخراج میکنن و دوباره نیرو جدید استخدام میکنن بخاطر اینکه هزینه هارو کم کنن حالا یه سری از سازنده ها مثل ناتی داگ میان چیکارمیکنن میان به جای اخراج کردن این کارمندایی که تا زمانی که به اون بخش تخصص کاریشون برسن بیکار هستن تو استودیو استفاده بهینه میکنن برای پشتیبانی و یا ساخت ریمستر و ریمیک
    .
    در واقع با یک تیر دو نشون میزنن هم کاری میکنن که اون تیم بیشتر با سخت افزار کنسول جدید آشنا بشن و هم نیروهای زبدشون رو از دست نمیدن چون یه سری از نیروهاشون هم قراردادی کارمیکنن پس چه بهتر که ازشون استفاده بهینه کنند این تیمی که رو ریمستر بازی کارکرده تیم سوم ناتی داگ هستش یعنی اون تیمی که رو ریمیک لست کار میکرد، برای بارهزارم این هیچ ربطی به این نداره که ناتی داگ وقتش گرفته میشه و به بازی های دیگش نمیرسه، هیترا و ترولا که تکلیفشون مشخصه طرفدارنماهای سونی هم که خودتون یک نمونش رو دیدین الان پس طرفدارهای واقعیه سونی این توضیحاتی که دادم در نظر بگیرن و تا هرچی میشه سریع امید خودشون رو از دست ندن

    ™Patrick 🗿
    • کی گفته طرفدار استودیو همیشه باید ازش حمایت کنه؟ اتفاقا علاقه دارم به استودیو که اونا رو گفتم. الانم حرفم تغییر چندانی نکرده و از عملکرد استودیو تو این نسل راضی نیستم. بیشتر وجهه استودیو رو خراب می کنه این ریمستر های متعدد. البته بعدش توضیحات و تریلرهایی دادن که تا حدودی نظرم مثبت تر شد.

  • mehdi_cd2006 گفت:

   شما نخر، فکر کن اصلا همچین نسخه ای نیومده. چاقو که رو گلوت نذاشتن

 • Daniallox😃 گفت:

  جدی ارزشمند شد
  من که فکر کنم فقط نفوذ پلی بدم و بس

  ARYAPSAMGlul-bookS Ghost of SpartaHTremblerThe Firefly
 • Tom گفت:

  مود capture چه خفنه
  ولی کاش کو اپ هم میشد
  با ارزشه 👌

  Brainiac77lul-bookarminS Ghost of SpartaHTremblerThe FireflyLove Game
 • sadrasayedi گفت:

  وای خدا مجبورم دوباره برم سراغش چ شود از آلن ویک برا مهمتر هست به الله

  Tom
 • Saman117 گفت:

  این زباله اصلا ارزش داره که کسی بخواد براش پول بده آدم پولش رو آتیش بزنه بهتره تا حروم کردن پولش برای این زباله سینما زده

  sadrasayediMR147Tomهمین چرخو بوکونم تو .......مهرانPinoLove Gamearmin
 • hander16 گفت:

  آخ آخ آخ چقدر به این بخش، آنلاین میخوره

 • تیتر ناقصه
  نیاز به ویرایش داره
  تشکر از تیم گیمفا بابت زحماتی ک میکشید ❤️

  Brainiac77⚜️ 𝕄𝕣 ℙ𝕚𝕤𝕙𝕚 ⚜️lul-bookS Ghost of SpartaSpider-Man
 • Hamed گفت:

  واقعا دمتون گرم یک دفعه بگین کلا یک بازی جدید ساختین، این بخش No Return رو رفتم تریلرای گیم پلیش رو نگا کردم بی نظیره همونطور که عکسش هم داخل پست هست یکی از باس فایتا رت کینگ هستش جوئل هم که قابل بازیه چه شود دیگه 🔥
  .
  زیر پست قبلیه بازی هم گفتم به نظر میاد ناتی داگ میخواد با این بخش یک تارگتی به لست آنلاین بزنه در واقع یکجور آزمونو خطاس و میخواد ببینه اگر موفقیت آمیز بود لست آنلاین رو ادامه بده در واقع این بخشی از جاه طلبی هستش که دراکمن میگفت اینکه ۱۰ تا شخصیت داشته باشی هرکدوم هم ویژگی منحصر به فرد خودشون رو داشته باشن واقعا جاه طلبانه و خیلی سخته
  .
  چون داریم در مورد یک بازیه واقع گرایانه صحبت میکنیم نه یک بازی فانتزی و رنگارنگ مثل کرش، ماریو، ریمن و… اینا رو میشه راحت به شخصیت هاشون ویژگی های مختلف اضافه کرد ولی برای یک بازی واقع گرایانه کار بسیار سختیه
  .
  دم دراکمن و تیم ناتی داگ گرم چند وقت پیش میگفت ما الان نمیتونیم راجع به لست آنلاین و لست سه صحبت کنیم چون تمرکزمون فعلا رو لست ریمستر هستش اون موقع فکرمیکردم فقط میخواد از کیفیت کار تیم سوم و پشتیبانیش خیالش راحت بشه بعد نگو منظورش از تمرکز این بوده که میخواسته بخش No Return و روگ لایک رو اضافه کنه 🔥

 • The Firefly گفت:

  هر کرکتر هم یه گیم پلی استایل مختلف و سلاح سرد و گرم مخصوص به خودش رو داره، مثلا تامی اسنایپ داره ،ویدیویی که تو اینستا ناتی داگ هست کامل نشون داده
  .
  پ.ن:گیم پلی استایل جوئل: Unstoppable 🗿🔥

  Tom
 • خیلی خنده دار هست که کارگردان این گیم میاد یک فقط و فقط برای اینکه به خنده دار ترین و کلیشه ای ترین و مسخره ترین شکل ممکن پیام اینکه چرخه انتقام و کشتن آدم ها بد هست این گیم رو میسازه ولی در همین حال میاد تو پیج اینستاگرام خودش پرچم صهیونیست ها رو توییت می‌کنه و از کشتار مردم غزه حمایت میکنه

  sadrasayediPop_Star
 • HTrembler گفت:

  انصافا دیگه برای این همه چیز تو no return ده دلار کم نباشه، ۱۰۰ درصد زیاد نیست
  ۱۹۳/۱۰۰۰

 • Abby Anderson گفت:

  به عنوان سرسخت ترین طرفدار TLOU2، که با ٣۵ سال سن، تنها بازی ای هست که توو لیست شخصیم بهش ١٠٠ از ١٠٠ دادم( در میان ١٢٠ بازی که تجربه کردم)، متاسفانه باید بگم، به شدت مخالف این mode از بازی و اون پروژه ی به امید خدا، کنسل شده ی آنلاین می باشم.
  مشخصا فقط برای این بازی، به هیچ وجه نباید اون گیم پلی عمیق و استثنایی، به عنوان ابزاری برای مود های بی هدف آنلاین یا این نوع روگ لایک، هدر بره.
  این کار، هدردادن و به اصطلاح دقیق انگلیسی، spoil کردن گیم پلی و شخصیت های بازیه و متاسفانه چیزی جز منافع اقتصادی، پشتش نیست.

  Pop_Star™Patrick 🗿
 • MD گفت:

  قیمت بازی که ۴۹ دلارع ، و ۷۰ دلار نیس ، مراحل جدیدی داره که تو نسخه اصلی حذف شده بودن ، بخش روگ لایک داره ، نسل نهمی هم شده خداییش ارزش داره ، مث ریمیک نسخه اول نیس که هیچی نداشته باشه

  شاه اتابکی ( سالخورده بر اثر GTA VI )
 • Cyrus گفت:

  توضیح میخواد چکار یکم پاپ کرن و پفک بیارید کنسول رو روشن کنید و تا میتونید کاتسین های بازی رو نگاه کنید کل بازی های سونی کاتسین

 • به زودی باید شاهد لیدربورد آنلاین برای این حالت باشیم؟

 • اقا یه سوال من که اکانت ظرفیت دوم لست ۲ برای ps5 دارم میتونم ارتقا بدم یا نه؟؟ ممنونم جواب بدین❤️

  Reza
 • Reza گفت:

  دوستان
  بنده اکانت ظرفیت ۲ همین بازی رو دارم و روی ps5 بازیش میکنم
  منتها دیروز میخواستم پیش خرید کنم نسخه ps5رو بهم گزینه پرداخت ۵۰ دلاری میداد نه ده دلاری
  از روی اکانتی که بازی روش خرید شده هم تست کردم
  راهش این نبود.

ناتی داگ توضیح می‌دهد No Return در The Last of Us 2 Remastered چگونه کار خواهد
ناتی داگ توضیح می‌دهد No Return در The Last of Us 2 Remastered چگونه کار خواهد
ناتی داگ توضیح می‌دهد No Return در The Last of Us 2 Remastered چگونه کار خواهد
ناتی داگ توضیح می‌دهد No Return در The Last of Us 2 Remastered چگونه کار خواهد