هیو جکمن ویدیویی از تمرین‌هایش برای فیلم Deadpool 3 منتشر کرد

علی محمدپناه
۲۸ آبان ۱۴۰۲ - 13:08

به تازگی، هیو جکمن ویدیویی از تمرین‌های آماده‌سازی‌اش برای نقش ولورین در فیلم Deadpool 3 منتشر کرده است.

حالا با پایان یافتن اعتصابات بازیگران و نویسندگان، تولید بسیاری از فیلم‌های هالیوودی از سر گرفته شده و یکی از همین آثار نیز فیلم «ددپول ۳» است. در همین راستا نیز هیو جکمن بار دیگر تمرین‌های خودش را از سر گرفته تا بتواند بدن خودش را برای نقش ولورین در این اثر سینمایی آماده کند.

به تازگی، ستاره فیلم «ددپول ۳» یعنی هیو جکمن ویدیویی از خودش در حال وزنه زدن را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده یا دانلود کنید. هیو جکمن با انتشار این ویدیو سختی‌های آماده شدن دوباره‌اش برای نقش ولورین را نشان داده است.

سکان کارگردانی فیلم «ددپول ۳» را شاون لوی در دست دارد و علاوه بر هیو جکمن و همچنین رایان رینولدز، از جمله دیگر بازیگرانی که قرار است در این اثر سینمایی نقش‌آفرینی کنند می‌توان به لزلی اوگامز، کاران سونی، مورنا باکارین، راب دیلینی، برایانا هیلدبرند و شیولی کوتسونا اشاره کرد.

فیلم «ددپول ۳» برای اکران در تاریخ ۲۶ ژوئیه سال ۲۰۲۳ میلادی (جمعه ۵ مرداد ۱۴۰۳) برنامه‌ریزی شده است.

منبع: comicbook

DARKSIRENsamArshamMehran.Ba✎﹏ȏṃıԀWise OldmanJavadKHEDER_Pro_GamerKermit (در شوک عظمت gta vi )Hitoori04XerexplayCambyses The ThirdSaladin_The_WiseSekiromeysambسهند نظریDark.Elden-LordهیچOld_axev-alkalinemore

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید