هر آنچه باید در مورد بتای Call of Duty: Modern Warfare 3 بدانید

علیرضا محمدی
۱۱ مهر ۱۴۰۲ - 18:16

در این مقاله تمام آنچه که از بتای چندنفره Modern Warfare 3 می‌دانیم شامل تاریخ عرضه، پلتفرم‌ها، دسترسی زودهنگام، اندازه فایل و … آورده شده است.

بتای چندنفره Modern Warfare 3 به بازیکنان اجازه می‌دهد تا نقشه‌ها، سلاح‌ها و مکانیک‌های به‌روز شدۀ بازی را پیش از انتشار آن در تاریخ ۱۰ نوامبر (۱۹ آبان) امسال تجربه کنند.

پس از ارائه نمایشی کامل از سوی سازندگان، بازیکنان می‌توانند بازی را به وسیلۀ بتای عمومی آن تجربه کنند. در بتای مورد بحث، مجموعه‌ای از نقشه‌ها و سلاح‌های Modern Warfare 3 در دسترس خواهد بود و به بازیکنان این امکان را می‌دهد که انتظارات خود را از بخش چندنفره بسنجند.

زمان‌بندی و تاریخ برگزاری بتای Modern Warfare 3

دارندگان پلی استیشن در ابتدا دسترسی انحصاری به نسخه بتای Modern Warfare 3 خواهند داشت. پس از پایان دوره، دسترسی زودهنگام برای بازیکنان پلی استیشن، نسخه بتای Modern Warfare 3 در اختیار تمام پلتفرم‌ها قرار خواهد گرفت.

خلاصه‌ای از برنامه بتای Modern Warfare 3، از جمله تاریخ شروع و پایان آن:

  • ۶ تا ۷ اکتبر (۱۴ الی ۱۵ مهر): دسترسی زودهنگام برای پلی استیشن
  • ۸ تا ۱۰ اکتبر (۱۶ الی ۱۸ مهر): بتای عمومی برای پلی استیشن
  • ۱۲ تا ۱۳ اکتبر (۲۰ الی ۲۱ مهر): دسترسی زودهنگام برای ایکس باکس و PC + بتای عمومی برای پلی استیشن
  • ۱۴ تا ۱۶ اکتبر (۲۲ الی ۲۴ مهر): بتای عمومی برای تمام پلتفرم‌ها

هم ساعت شروع و هم ساعت پایان دوره‌هایی که در بالا ذکر شده‌اند، رأس ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران خواهد بود.

چگونه بتای چندنفره Modern Warfare 3 را بازی کنیم؟ + اطلاعات بیشتر

چگونه بتای Modern Warfare 3 را بازی کنیم؟

برای اجرای بتای چندنفره Modern Warfare 3، باید Call of Duty HQ را نصب کنید. Call of Duty HQ یک لانچر برای Modern Warfare 2 و Warzone است؛ بنابراین اگر یکی از این بازی‌ها را دارید، خوب است که به سراغش بروید. اگر مایل به نصب Call of Duty HQ نیستید، می‌توانید تنها فایل رایگان Warzone را روی پلتفرم خود نصب کنید.

بتای عمومی Modern Warfare 3 در نهایت برای همه در دسترس خواهد بود، اما اگر کد بتای بازی را در اختیار دارید، می‌توانید با استفاده از دوره دسترسی زودهنگام، زودتر از بقیه آن را تجربه کنید.

بهترین راه برای دریافت کد دسترسی زودهنگام Modern Warfare 3، پیش‌خرید بازی است. اگر نسخه دیجیتالی MW3 را انتخاب کنید، دارندگان پلی استیشن و ایکس باکس به صورت خودکار برای بتا ثبت‌نام خواهند شد. کسانی که نسخه فیزیکی بازی را ترجیح می‌دهند، یک Redeem Code برای بتای MW3 دریافت خواهند کرد.

کدهای بتای این بازی همچنین از طریق حساب‌های کاربری در شبکه‌های اجتماعی و ارائه‌دهندگان خدماتی همچون Xfinity و EE به فروش می‌رسند، پس حسابی حواس خود را جمع کرده و از فرصت‌ها استفاده کنید.

اگر مطمئن نیستید که برای دسترسی به نسخه بتای عمومی، به یک سرویس اشتراک آنلاین نیاز خواهید داشت یا خیر، یک راهنمایی ساده برای کمک به شما وجود دارد:

  • پلی استیشن: PS Plus لازم نیست.
  • ایکس باکس: Game Pass Core فقط برای دسترسی زودهنگام مورد نیاز است (برای دوره بتای عمومی لازم نیست).
  • رایانه‌های شخصی: به یک حساب Battle.net یا Steam نیاز است.

اندازه فایل بتای Modern Warfare 3

نسخه بتای Modern Warfare 3 با حجم ۲۴ گیگابایت در PSN قرار می‌گیرد، اما به خاطر داشته باشید که باید Call of Duty HQ را نیز نصب کنید که حدود ۱۰۰ گیگابایت حجم دارد.


از همراهی شما صمیمانه سپاسگزاریم.

شهابسابقAhzek Ahriman (world eater )Cyrus94Niko_Bladelul-bookmeysambDanialRanjbarzadehSpider-ManWalleR Man (خوشحالم بخاطر GTA VI)StalkerPhantom2006Rondaفرشته‌ی نگهبان دربار راک‌استار گیمزMinecrosoft.X (محمد حسن کرمی) سردبیر مناطق محرومرحمان : فسیل پرست

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید