بازی The Elder Scrolls 6 دست کم تا سال ۲۰۲۶ منتشر نخواهد شد؛ عدم عرضه بازی برای PS5

محسن رضوی فر
۲۷ شهریور ۱۴۰۲ - 18:24

به‌تازگی سند جدیدی از دادگاه میان مایکروسافت و کمیسیون تجارت فدرال آمریکا (FTC) منتشر شده که نشان می‌دهد بازی مورد انتظار The Elder Scrolls 6 حداقل تا سال ۲۰۲۶ منتشر نخواهد شد.

طبق نمودار جدیدی که مایکروسافت برای FTC تهیه کرده است، انتظار نمی‌رود که بازی The Elder Scrolls 6 حداقل تا سال ۲۰۲۶ عرضه شود؛ موردی که یکی از وکلای مایکروسافت نیز در پرونده دادگاه به آن اشاره کرده است. همچنین اشاره شده که این عنوان مانند عناوین تازه منتشر شده‌ی شرکت بتسدا (Bethesda) از جمله بازی‌های Starfield و Redfall، در زمان عرضه برای PC و ایکس‌ باکس سری ایکس/اس در دسترس خواهد بود و همچنین برای پلی استیشن منتشر نخواهد شد.

فیل اسپنسر (Phil Spencer)، رییس بخش گیمینگ مایکروسافت، در بیانیه‌ای درباره انحصاری بودن The Elder Scrolls 6، که از مصاحبه وی با رسانه‌ی GQ گرفته شده است، می‌گوید:

برای اینکه در ایکس باکس حضور داشته باشیم، می‌خواهم بتوانیم پکیج کاملی را که داریم به بهترین نحو ارائه دهیم. و وقتی به The Elder Scrolls 6 فکر می‌کنم، این واقعیت را می‌بینم.

اشاره به عرضه The Elder Scrolls 6 برای PC و Xbox و احتمال انتشار بازی در سال ۲۰۲۶

بازی The Elder Scrolls 6 در سال ۲۰۱۸ معرفی شد و از آن زمان تاکنون اطلاعات رسمی زیادی از آن منتشر نشده است. همچنین چندی پیش در بخشی از پرونده FTC علیه مایکروسافت مشخص شد که سه بازی بعدی بتسدا در انحصار ایکس باکس خواهند بود که شامل عناوین Starfield، The Elder Scrolls 6 و بازی Indiana Jones می‌شود.

از سوی دیگر، پیت هاینز (Pete Hines)، رییس بخش انتشارات بتسدا، مدتی پیش اعلام کرد که این بازی از مرحله‌ی پیش‌تولید خارج و وارد فاز تولید شده است. وی همچنین تاکید نمود که اثر مذکور در مراحل ابتدایی توسعه قرار دارد و اعلام کرد که نباید به این‌ زودی‌ها منتظر اطلاعات و جزئیات بیشتر از آن بود.

منبع: The Verge

cactusMatin BarkatXerexplayزیباترین لبخندمحمدامین حیدریDARKSIRENDaniel?riddler؟لئوناردو داوینچی1986 Old Gamer77GidoraPARASITE EVE 2Royalknight人Acker益man人𝔸𝕣𝕚𝕒 ℍ𝕒𝕞𝕚𝕕𝕚𝕒𝕟قدرت Marvel's Spider-Man 2KieblackRondaدکتره گیمفاmore

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید