تاریخ انتشار بازی Football Manager 2024 مشخص شد

محسن رضوی فر
۲۱ شهریور ۱۴۰۲ - 21:18

شرکت سگا (SEGA) و استودیوی اسپورتس اینتراکتیو (Sports Interactive) سرانجام تاریخ انتشار بازی Football Manager 2024 را اعلام کردند.

بازی Football Manager 2024 در تاریخ ۶ نوامبر ۲۰۲۳ (۱۵ آبان ۱۴۰۲) برای پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس، نینتندو سوییچ، رایانه‌های شخصی و به طور انحصاری از طریق سرویس نتفلیکس بر روی گوشی‌های هوشمند دارای سیستم عامل اندروید یا iOS منتشر خواهد شد.

نسخه‌ی جدید فرنچایز Football Manager نویدبخش محتوای جدید و موارد بهبود یافته است که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به اهداف فردی بازیکنان و منطق تعامل، ضربه‌های آزاد بهبود یافته، موتور پیشرفته برای مسابقه و موارد دیگر اشاره کرد.

Football Manager 2024 به مانند نسخه‌های سال‌های گذشته، بسته به اینکه در کدام پلتفرم بازی را تجربه می‌کنید، در نسخه‌های مختلفی عرضه می‌شود. نسخه‌ی اصلی بازی با عنوان FM 24 Console برای PC و کنسول‌های پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/اس منتشر خواهد شد و مانند سال های گذشته، بار دیگر از طریق سرویس Game Pass در هنگام عرضه برای PC و ایکس باکس در دسترس خواهد بود. از طرف دیگر، FM 24 Touch برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد، در و FM 24 Mobile، البته، برای دستگاه‌های iOS و Android در دسترس خواهد بود. با این حال، امسال برای اولین بار، نسخه موبایل این بازی به طور انحصاری از طریق نتفلیکس در دسترس خواهد بود.

اگرچه عرضه‌ی جهانی Football Manager 2024 در تاریخ ۶ نوامبر برای همه پلتفرم‌ها برنامه‌ریزی شده است، افرادی که این بازی را پیش خرید کنند تقریباً دو هفته زودتر از تاریخ انتشار رسمی، دسترسی زودهنگام دریافت خواهند کرد.

منبع: Gamingbolt

1986 Old Gamermilad saNiko_BladePop_Starmeysambاپوزوسیون گیمفاRashidv-alkalineNoobBioshock𝔸𝕣𝕚𝕒 ℍ𝕒𝕞𝕚𝕕𝕚𝕒𝕟

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید