تریلر بخش دوم فصل سوم سریال The Witcher + تاریخ پخش

علی محمدپناه
۳ مرداد ۱۴۰۲ - 14:10
سریال The Witcher

به تازگی سرویس آنلاین نتفلیکس تریلری خونین و مهیج از بخش دوم فصل سوم سریال The Witcher منتشر کرده است.

سریال ویچر‌ (The Witcher) یکی از مهیج‌ترین و جذاب‌ترین سریال‌های سرویس آنلاین نتفلیکس به شمار می‌رود که مدتی پیش بخش اول فصل سوم آن پخش شده بود و حالا این سرویس آنلاین تریلری را برای بخش دوم آن که شامل سه قسمت است، منتشر کرده است.

تریلر تازه منتشر شده برای بخش دوم فصل سوم سریال «ویچر» که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده یا دانلود کنید، ادامه اتفاقات فصل سوم سریال را در پیش می‌گیرد و حالا گرالت و ینفر به دنبال آن هستند تا نقشه خودشان را بهبود ببخشند تا بتوانند هر طور که شده از سیری محافظت کنند.

این تریلر تازه به خوبی توانسته نیم نگاهی از درون سه قسمت پایانی فصل سوم سریال را ارائه بدهد، بخشی که پر از جلوه‌های بصری خیره‌کننده و تماشایی است و همین نیز نشان دهنده آن است که بینندگان شاهد قسمت‌های بسیار مهیجی خواهند بود.

از سوی دیگر، فصل سوم سریال «ویچر» آخرین حضور هنری کویل در نقش گرالت است و مطمئنا این سه قسمت پایانی می‌توانند خداحافظی درخشانی را برای این بازیگر رقم بزنند. با وجود اینکه هنری کویل از این سریال کنار رفته اما سرویس آنلاین نتفلیکس سریال «ویچر» را برای فصل چهارم و همچنین فصل پنجم تمدید کرده و به جای وی از لیام همسورث در این نقش استفاده خواهد کرد.

سه قسمت بخش دوم فصل سوم سریال «ویچر» در تاریخ ۲۷ ژوئیه سال ۲۰۲۳ میلادی (پنجشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۲) روی سرویس آنلاین نتفلیکس عرضه خواهد شد.

منبع: کولایدر

samLady ApranunitedmeysambKieblack

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید