با ترسناک ترین اتاق فرار کرج آشنا شوید

پست گیمفا
۱۵ تیر ۱۴۰۲ - 20:04

در چندسال اخیر اتاق فرار یا اسکیپ‌روم‌ها رقیب سرسخت بازی‌های کامپیوتری و کنسول‌های بازی شده‌اند و طرفردارن این فضای بازی روز‌به‌روز در حال افزایش هستند، همه ما برای رهایی از استرس و دغدغه‌های زندگی روزمره یا سپری کردن اوقات فراغت نیاز به یک فضای مناسب داریم.

اتاق فرار همان محیطی است که به شما امکان سپری کردن لحظاتی مهیج و البته ترسناک را می‌دهد اما پس از تجربه یک اسکیپ روم حرفه‌ای به وضوح متوجه خواهید شد که تا چه‌حد از حجم انرژی منفی و فشار روحی روانی شما کاسته شده است.

همین مسئله دلیل تمایل بالای افراد جوان و نوجوان برای شرکت در اتاق‌ فرارهای مختلف شده است چراکه فرصتی پیدا می‌کنند تا انرژی کاذب خود را تخلیه و برای ساعاتی در کنار دوستان خودی یک بازی گروهی در فضای حقیقی را با تمام هیجان تجربه کنند.

از ورود بازی اتاق فرار به ایران تنها چند سال گذشته است و شهر کرج جزء اولین شهرهابی بود که از این فضای بازی استقبال کرد و در حال حاضر نیز کرج جزء شهرهایی است که اتاق فرارهای بسیار متعددی در ژانرهای مختلف دارد.

در میان ژانرهای متنوع اسکیپ‌روم، ژانر ترسناک متداول‌ترین و پرطرفدارترین ژانر است و ما نیز قصد داریم در ادامه این مطلب به معرفی ترسناک‌ترین اتاق فرار کرج بپردازیم پس با ما همراه باشید.

اتاق فرار اویجا  (OUIJA)

✓ ژانر: ترسناک

✓ ظرفیت بازی: ۵ تا ۱۲ نفر

✓ زمان بازی: ۹۰ دقیقه

✓ امتیاز: ۹۹

✓ آدرس: کرج، گلشهر، بلوار هوشیار، بین کوچه ۱۰متری بهار و مسعود

سناریو: شما با گروهی از دوستانتان عاشق هیجان، ترس و دلهره هستید و احضار روح همان کاری است که این سه احساس را همزمان به شما می‌دهد؛ نیمه‌‌های شب با تاریکی و سکوتی که فقط صدای جغد آن را شکسته به همان عمارت متروکه مخوفی که انتظارش را کشیدید رسیده و برای عبور از پرچین کوتاه عمارت نیاز به توان روحی بالایی دارید؛ شما قرار است در این خانه متروکه احضار روح کنید اما غافل از اینکه…

توضیحات: اوجیا اتاق فراری ترسناک با تم ارواح و اجنه است که فاز اسلشری این بازی میزان ترس و هیجان آن را دوبرابر می‌کند، بدون شک تجربه اتاق فرار اوجیا شما را به سرحد هیجان و ترس می‌رساند و فضاسازی حرفه‌ای و سناریو مرموز باعث شده که بازیکنان مرز بین بازی و واقعیت را در این اتاق فرار فراموش کنند؛ به همین دلیل اویجا بالاترین امتیازها را از شرکت کنندگان خود دریافت می‌کند.

اتاق فرار ضد

✓ ژانر: ترسناک

✓ ظرفیت بازی: ۴ تا ۱۰ نفر

✓ زمان بازی: ۸۰ دقیقه

✓ امتیاز: ۹۸

✓ آدرس: کرج، گوهردشت، سه راه گوهردشت،بلوار یادگار امام، انتهای یاسر ۷ ،خانه ویلایی،پلاک ۵

سناریو: دلباخته تئاتری که چند وقت است بسیار سروصدا داشته، اکنون شما به این نمایش در تئاتر ملل دعوت شده‌اید؛ تا به این لحظه همه چیز عادی است اما کسی که شما را به این تئاتر دعوت کرده بازیگر نقش اول یعنی ماهرخ جاوید است…

توضیحات: به جرأت می‌توان گفت اتاق فرار ضد یک درام وحشتناک تمام عیار است؛ فضاسازی فوق‌العاده، موسیقی زمینه، اکتورهای حرفه‌ای، سناریو و دکور خاص همگی دست به دست هم داده تا ضد به یک تجربه عالی برای بازیکنان تبدیل شود.

اتاق فرار پلیر (PLAYER)

✓ ژانر: ترسناک

✓ ظرفیت بازی: ۴ تا ۱۰ نفر

✓ زمان بازی: ۹۰ دقیقه

✓ امتیاز: ۱۰۰

✓ آدرس: کرج، گلشهر، بلوار پونه، قبل از دور برگردان بلوار پونه

سناریو: بازی‌های ویدیویی همیشه جذاب هستند، اکثر ما همیشه نقش یک پلیر را داشته‌ایم، اما اکنون به یک همکاری دعوت شده‌اید تا بازی را که ناتمام مانده ظرف امشب بسازید و در مقابل یک میلیون دلار پاداش بگیرید! گاهی ناگفته‌هایی ناخواسته وارد زندگی ما می‌شوند درست مثل بازی بالابلندی، اکنون پلیر بودن یا بازی‌ساز بودن مسئله این است…

توضیحات: پلیر جزء اتاق فرارهایی در کرج است که طرفداران ژانر ترسناک بسیاری را جذب خود کرده چراکه با دکوراسیون، آکتورها، المان‌های منحصربه‌فرد خود توانسته به خوبی معنای ترس را تعریف و آن را به بازیکنان خود القا کند؛ در این اسکیپ روم می‌توانید در کنار دوستانتان یک بازی گروهی به یادماندنی را تجربه کنید.

اتاق فرار دورگا

✓ ژانر: ترسناک

✓ ظرفیت بازی: ۴ تا ۱۲ نفر

✓ زمان بازی: ۹٠ دقیقه

✓ امتیاز: ۹۰

✓ آدرس: کرج، شاهین ویلا، ۱۶ متری حیدری، مدرس جنوبی

سناریو: سناریو این بازی درست مانند اسم آن مرموز است و کنجکاوی شما را تحریک می‌کند تا به دنبال ماجرا بروید… در دورگا شما قرار است برای تعطیلات به دیدار خانواده‌تان در روستای اجدادی خود که در شهر یزد بروید، این روستا با اعضای خانواده شما تنها ۲۰ نفر جمعیت دارد که همگی زرتشتی هستند و…

توضیحات: دورگا دومین اتاق فرار از مجموعه اسپایدر اسکیپ است که در آن دقت بسیار بالایی به جزئیات شده است و پلی‌گیم فوق‌العاده‌ای دارد… سطح ترس و سختی این اسکیپ‌روم در حدی است که رزرو آن به افرادی که تجربه شرکت در اتاق فرارهای ژانر ترس را ندارند توصیه نمی‌شود.

اتاق فرار شیفت شب

✓ ژانر: ترسناک

✓ ظرفیت بازی: ۴ تا ۱۰نفر

✓ زمان بازی: ۹۰ دقیقه

✓ امتیاز ۹۱

✓ آدرس: کرج، شاهین ویلا، خیابان دوم غربی زیرزمین تجاری(باشگاه ترافیک) انتهای راهرو

سناریو: یکی از مخوف‌ترین مکان‌هایی که هیچ یک از ما تمایلی به ورود به آن نداریم سردخانه است و شیفت‌شب از این نقطه‌ضعف سوءاستفاده کرده است؛ یکی از دوستان شما تنها پرسنل شیفت‌شب یک سردخانه است، اکنون برای او مشکلی پیش آمده و از شما تقاضای کمک دارد این در حالی است که ورود شما به این شیف و سردخانه کاملا غیرقانونی است…

توضیحات: شیفت شب یکی از اسکیپ‌روم‌های طراحی شده توسط مجموعه دیاموند است؛ در این اتاق فرار شما همزمان ترس و هیجان را تجربه می‌کنید چراکه از نظر فضاسازی، طراحی معما، اکت و داستان در سطح فوق‌العاده‌ای قرار دارد؛ اگر به دنبال یک اتاق فراری هستید که خاطر و حسی که در آن تجربه کرده‌اید تا مدت‌ها با شما همراه باشد اتاق فرار شیفت شب را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

اتاق فرار مردگان متحرک

✓ ژانر: ترسناک

✓ ظرفیت بازی: ۴ تا ۱۲ نفر

✓ زمان بازی: ۹۰ دقیقه

✓ امتیاز: ۹۶

✓ آدرس: کرج، گلشهر، متروی گلشهر، پونه غربی،  خیابان شایسته، بن بست دوم فاصله تا مجموعه ۱دقیقه

سناریو: شما نجات یافته‌هایی هستید که توسط فرماندار به یک آزمایشگاه دعوت شده‌اید؛ در این آزمایشگاه دکتر ریچارد در حال تحقیق است تا به این نتیجه برسد که زامبی‌ها چگونه به انسان تبدیل می‌شوند؛ دکتر ریچارد اطلاعات حاصل از این تحقیق را در حافظه ذخیره کرده است و اکنون فرماندار برای به دست آورد این اطلاعات به کمک شما نیاز دارد…

توضیحات: باید اقرار کرد که مردگان متحرک یکی از حرفه‌ای‌ترین اتاق فرارهای کرج در ژانر ترس است؛ در طراحی این اسکیپ روم به جزئیات تمام فاکتورها دقت بالایی شده و صداسازی، دکوراسیون، نورپردازی، پلی‌گیم و هرآنچه که جزئی از این فضای بازی محسوب می‌شود بازیکنان را به سمت ترس و هیجان سوق می‌دهد.

رزرو آنلای اتاق فرار کرج

اگر به دنبال یافتن ترسناک ترین اتاق فرار های کرج هستید مجموعه تایم فور فان و سایت رسمی آن به عنوان یک مرجع معتبر می‌تواند اطلاعات جامع و دقیقی را در اختیار شما قرار دهد تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن اتاق فرار محبوب خود را انتخاب و رزرو کنید.

Dota2KianEnzeجسی پینکمنSpider-Manاپوزوسیون گیمفاK1𝔸𝕣𝕚𝕒 ℍ𝕒𝕞𝕚𝕕𝕚𝕒𝕟موز سخنگو✎﹏ȏṃıԀDark FantasyGidoraAMIR WAZOWSKIParhamDanialRanjbarzadehهادی صفائیmeysambآشتیانیاوردک تک تک ورژن ۴.۳جوجه ای در گاتهام 🐥هیولاmore

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید