حضور Cyberpunk 2077: Phantom Liberty در سامر گیم فست تأیید شد

امیرعلی قربان‌پور
۸ خرداد ۱۴۰۲ - 22:47

استودیوی سی دی پراجکت رد (CD Projekt RED) اعلام کرده است که اهالی رسانه Cyberpunk 2077: Phantom Liberty را در سامر گیم فست (Summer Game Fest) تجربه خواهند کرد.

درست است که Cyberpunk 2077 آنطور که سی دی پراجکت رد انتظار داشت در میان منتقدان با استقبال مواجه نشد، اما این عنوان اکشن نقش‌آفرینی جهان‌آزاد همچنان به فروش خوب خود ادامه می‌دهد. سازندگان هم‌چنین امیدوارند که فروش بازی با انتشار بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی Phantom Liberty که امسال صورت خواهد گرفت، افزایش یابد.

دسامبر سال گذشته بود که تریلری از این بسته منتشر و حضور ادریس البا (Idris Elba) در آن تأیید شد. به گفته‌ی سازندگان، اطلاعات تکمیلی ماه ژوئن و طی مراسم سامر گیم فست منتشر خواهد شد. این استودیو در واقع قصد دارد که Phantom Liberty را به بخش Play Days این مراسم وارد کند که در نتیجه‌ی آن، اهالی رسانه فرصت تجربه‌ی بازی را خواهند داشت. هنوز مشخص نیست که شاهد نمایش تریلری هم خواهیم بود یا خیر.

عنوان Cyberpunk 2077: Phantom Liberty در تاریخی نامشخص از سال ۲۰۲۳ برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/اس عرضه می‌شود.

abolfazl3000MR.BADGUYLa walkeria (Wotan)RubyCatalystخستهمارتین فورد(شیفته عظمت غلام)مایکل شرارت (بتمن گیمفا)Pro gamerجسی پینکمنDota277DARKSIREN.. .Black SwordsmanSepehrOld_axeryderienNimamore

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید