بازی چندنفره‌ی استودیوی Haven به‌زودی وارد فاز تولید خواهد شد

۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۵
PS-Haven

بازی چندنفره‌ی جدید استودیوی Haven به‌زودی از فاز پیش‌تولید گذر کرده و وارد مرحله‌ی تولید خواهد شد.

به‌تازگی Maclean’s، یکی از مجلات معتبر کشور کانادا، فهرستی از ۱۰۰ فرد برتر که در حال شکل‌دهی آینده‌ی کانادا در سال ۲۰۲۳ هستند منتشر کرده است که در بین آن‌ها، نام جید ریموند (Jade Reymond)، بازی‌ساز تاثیرگذاری که سابقه‌ی کمک در خلق مجموعه‌هایی چون Assassin’s Creed و Watch Dogs را در کارنامه دارد، به چشم می‌خورد.

نکته‌ی جالب درباره‌ی این مقاله، این است که طبق گزارش‌های مطرح شده در آن، استودیوی Haven به رهبری جید ریموند، به‌زودی بازی چندنفره‌ی انحصاری که برای پلی استیشن در دست ساخت دارد را از مرحله‌ی پیش‌تولید خارج و به فاز تولید وارد خواهد کرد. این خبر، از این حیث حائز اهمیت است که بدانیم اگرچه Haven استودیویی نوپاست اما متشکل از افرادی است که موی خود را در صنعت بازی‌های ویدیویی سفید کرده‌اند و نام‌شان در صفحه‌ی سازندگان عناوین بسیار بزرگی، هک شده است.

سال گذشته و پس از اینکه سونی به‌صورت رسمی خبر از خریداری Haven داد، ریموند که پیش از این طعم تلخ تجربه‌ی همکاری با گوگل (Google) را چشیده بود، به‌شدت از پیوستن به استودیوهای جهانی پلی استشن ابراز خوشحالی نمود و اعلام کرد که بازی جدید Haven، عنوانی AAA و چندنفره خواهد بود که حتی در مرحله‌ی اولیه‌ی ساخت نیز بسیار جذاب به‌نظر می‌رسد.

طبق اطلاعات منتشر شده، این عنوان علاوه‌بر کنسول‌ پلی استیشن ۵، روی پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز عرضه خواهد شد. این بازی که با استفاده از موتور بازی‌سازی آنریل انجین ۵ (Unreal Engine 5) در دست توسعه قرار دارد، قصد دارد تا با کمک مارک سرنی (Mark Cerny)، معمار ارشد پلی استیشن ۵، از نهایت توان این کنسول استفاده کند.

منبع: Twisted Voxel

DARKSIRENShark GamermeysambKratosred-eyed Banished KnightMincraftChris redfieldMasterمحمدامین حیدریAbolfazlامیر حسینTop G ( تازه رها شده از بند )ASSADullahامیرEzio Auditore da FirenzeO2🤘Mohsenj74اربابThe Red Devilmamsimore

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید