تبریک عید باستانی نوروز توسط کمپانی دیزنی

۲۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۳

کمپانی دیزنی در ویدیویی جذاب و غیرمنتظره، عید باستانی نوروز را تبریک گفته است.

عید نوروز یکی از سنت‌های باستانی و بسیار باارزش و مهم تاریخ کشورمان ایران می‌باشد که در کمال زیبایی، تنها مختص به داخل مرزهای ما نبوده و مردمان بسیاری در سراسر جهان این عید مهم را حفظ کرده و هر سال مراسمات مختلف آن را بر جای می‌آورند.

موضوعی که واکنش یکی از مشهورترین کمپانی‌های فیلم‌سازی تاریخ سینمای هالیوود یعنی دیزنی را به همراه داشته و آن‌ها در جریان یک ویدیو زیبا و دوست‌داشتنی، این عید را به تمام مردم جهان علی‌الخصوص ایرانی‌ها تبریک گفته‌اند. ویدیویی که در آن شاهد حضور عروسک نمادین این کمپانی یعنی میکی ماوس هستیم.

در ادامه می‌توانید به مشاهده این ویدیو جذاب بپردازید.

همانطور که در این ویدیو مشاهده نموده‌اید، میکی ماوس به بیان سنت‌های مشهور ایرانیان در جریان عید نوروز پرداخته و ویژگی‌های این اتفاق باستانی و بسیار مهم را برای مخاطبین خود شرح می‌دهد. موضوعی قابل احترام از سوی دیزنی که باعث شده تا بینندگان آن‌ها از سراسر جهان با این عید و ویژگی‌های ارزشمند آن آشنا بشوند.

KratosDaniyal BleszinskiMR.TROLLMr Grimm ripperLordonlykorosawaHalo reachCorvoArcixBlack zingDota2vafadardodoEvilHesamParhamوایکینگ کپنهاگnobodyAmirchPashmak..darhalkhabmore

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید