مایکروسافت قصد دارد Warzone Mobile را جایگزین Call of Duty Mobile کند

۱۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۳

بنا بر جواب اخیر مایکروسافت به نهاد نظارتی بریتانیا، این شرکت قصد دارد بازی Warzone Mobile را به تدریج جایگزین عنوان Call of Duty Mobile کند.

بازی رایگان Call of Duty Mobile که استودیوی زیرمجموعه‌ی تنسنت (Tencent) یعنی تیمی (Timi Studio) آن را ساخته بود، در اکتبر ۲۰۱۹ منتشر شد و به گفته‌ی ناشر آن اکتیویژن (Activision) تا ماه مه ۲۰۲۲ توانست به ۶۵۰ میلیون دانلود برسد. این شرکت در آن زمان اعلام کرده بود که بازی یادشده در سال ۲۰۲۱ رکوردی را به ثبت رسانده است و در پی افزایش ناگهانی شمار دانلودها همزمان با عرضه‌ی آن برای کشور چین، بازیکنان بیش از ۱ میلیارد دلار برای آن خرج کرده‌اند.

اکنون اما، بنا بر آنچه مایکروسافت می‌گوید، برنامه‌ی اکتیویژن آن است که Warzone Mobile که در ادامه‌ی سال جاری عرضه می‌شود را جایگزین آن کند. این بازی سپتامبر گذشته معرفی شد و استودیوهای شانگهای، بینوکس (Beenox)، دیجیتال لجندز (Digital Legends) و سالید استیت (Solid State) که زیرمجموعه‌ی اکتیویژن هستند، در ساخت آن مشارکت دارند.

مایکروسافت در بخشی از جواب خود به نهاد نظارتی بریتانیا که قرارداد خرید اکتیویژن بلیزارد را بررسی می‌کند، نوشت:

استودیوی تیمی، زیرمجموعه‌ی تنسنت، سازنده و مالک Cod: Mobile است. انتظار می‌رود که CoD: Mobile به تدریج و خارج از چین با انتشار Warzone Mobile جایگزین شود.

مایکروسافت

Behzaadپلیس شهر آملhadi gamer 77DARKSIRENGidoraArtificial diagnostic mashineOld_axeAlborzThe.Last.DragonGGموز سخنگوAshen undead the bearermıładOnly Xboxاز پیروان bloodyblade.RedPashmak..darhalkhabامیرCaptain VankokParhamBlack Swordsmanmore

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید