واکنش نویسنده کتاب‌های The Witcher نسبت به سریال اقتباسی نتفلیکس

۱۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۰

آندژی ساپکوفسکی درباره برنامه‌هایش برای نگارش داستان‌های جدید در دنیای The Witcher و وضعیت اقتباس تلویزیونی نتفلیکس صحبت کرده است.

آندژی ساپکوفسکی یکی از نویسندگان تراز اول ژانر خیال‌پردازی و فانتزی می‌باشد که دنیای ساخته شده توسط او تحت عنوان The Witcher شناخته می‌شود. دنیایی که برای نخستین‌بار استودیو سی‌دی پروجکت از آن برای ساخت یک فرنچایز در دنیای بازی‌های ویدیویی الهام گرفت و سه‌گانه‌ای جذاب و هیجان‌انگیز را برای بازی‌بازان به ارمغان آورد.

موفقیت و محبوبیت این دنیای فانتزی سبب شد تا کمپانی نتفلیکس دست به ساخت اقتباسی تلویزیونی با هنرنمایی هنری کویل در قامت گرالت از ریویا بزند. اقتباسی که تاکنون ۲ فصل از آن در دسترس مخاطبین قرار گرفته و فصل سوم، آخرین حضور هنری کویل در این فرنچایز را رقم خواهد زد.

حال آندژی ساپکوفسکی در تازه‌ترین مصاحبه خود به صحبت درباره نگارش کتاب‌های جدید از این مجموعه زده است. او فاش کرده که خلق داستان‌های جدید فعلاً در مرحله ایده‌پردازی بوده و هنوز به صورت کامل مشخص نیست که این داستان‌ها روایت‌گر چه وقایع و شخصیت‌هایی خواهند بود.

همچنین زمانی که نظر آندژی ساپکوفسکی را راجب سریال The Witcher را جویا شدند، وی پاسخ داد که:

من شاهد ساخته‌های بسیار بهتر یا بدتری نیز بوده‌ام.

با توجه به چنین واکنشی، می‌توان این‌گونه برداشت کرد که خالق دنیای ویچر چندان از اقتباس صورت گرفته توسط نتفلیکس رضایت ندارد. با توجه به این که از فصل چهارم این سریال شاهد حضور لیام همسورث در قامت گرالت خواهیم بود، باید دید که واکنش‌ها نسبت به چنین اتفاقی چگونه خواهد بود.

فصل سوم سریال The Witcher که آخرین هنرنمایی هنری کویل در قامت گرالت از ریویا خواهد بود، در تابستان سال ۲۰۲۳ از طریق سرویس نتفلیکس در دسترس مخاطبین قرار خواهد گرفت.

منبع: ComingSoon

Edvard KenweyEAGAMERSt07mnavidphoenixMincraftAlirezaMehran.Ba𝐆𝐄𝐑𝐀𝐋𝐓iSiavashDARKSIRENHunTeR007IrNFdsred-eyed Banished KnightREZAGAMERBlack SwordsmanEzio Auditore da FirenzeKratosTobiasAlireza.DVM.DMCVisible bearded manmore

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • SaGaJje گفت:

  در کمال احترام به ساپکوفسکی عزیز برای این دنیای زیبایی که خلق کرده ادم بدرد نخور تر از این بشر ندیدم بجز اخلاق و طرز صحبت مزخرفش ، یک گرم به هیچ جاش نبوده اقتباسی که ازش میشه ، کلی بد و بیراه به گیم گفت بخاطر اینکه ترکوند و با این که دوبار بخاطر گیما پول گرفته بود (قبل اقتباس و بعد از مشهور شدن سری ) بازم افتاد دنبال پول بیشتر چرا دوتا از اون کج اخمیات رو برای نتفلیکس نکردی ؟ دلارا نتفلیکس بهتر بود

  Edvard KenweyEmptySt07mnavidphoenixMincraftجول دوست داشتنیAlirezaDaniyal BleszinskiKieblackMehran.Bamore
 • ™️Ellie گفت:

  ساپکوفسکی واقعا شاهکار خلق کرده،فضا سازی و پرداخت به شخصیت ها انقدر تو کتاب ها عالی ساخته شده که سریال مثل یه نیم نگاه به اون شخصیت هاست(نظرم تا پایان کتاب سوم هست) من از دیدن سریالش هم لذت میبرم واقعا،ولی بهتر از اینها میشد به پرداخت.خودشم مشخصا راضی نیست

  Edvard KenweyMincraftجول دوست داشتنیFdsREZAGAMERGeralt of RiviaBlack SwordsmanTobiasWitcher GeraltBehzaad
 • Kieblack گفت:

  بنده خدا روش نشده بگه جریان چیه ( به عنوان یک ویچر فن ) تنها نکته مثبت سریال هنری بود که بعد از فصل ۳ نیست و ….

  Edvard KenweynavidphoenixMincraftجول دوست داشتنیMehran.BaFdsREZAGAMERGeralt of RiviaBlack SwordsmanKratosmore
 • GAMER 1995 گفت:

  کاملا باهاش موافقم
  کسانی که کتاب های ویچر رو خوندن و سه‌گانه ویچر رو بازی کردن
  میدونن که سریالی که نتفلیکس ساخت از افتضاح هم اون ور تر بود و با عوض شدن هنری هم فاتحه سریال خوندس
  البته این هم بگم من چند تا مطلب و مصاحبه هم از آقای ساپکوفسکی خوندم و دیدم که ایشون هیچ کدوم از بازی های ویچر هم به هیچ وجه قبول ندارن (کسانی که پیگیر هستند میدونن چرا)
  با این که داستان های ایشون رو خوندم و بهتون پیشنهاد میکنم حتما مطالعه کنید که شاهکار هستن
  ولی باید یه روز قبول کنن که بازی هایی که cdp از این دنیا ساخت واقعا با هیچ جمله ای نمیشه توصیف کرد

  Edvard KenweynavidphoenixMincraftAlireza𝐆𝐄𝐑𝐀𝐋𝐓paymanDr.Gamerbehnam_HZFdsBlack Swordsmanmore
 • “من شاهد ساخته‌های بسیار بهتر یا بدتری نیز بوده‌ام”

  باید خیلی شدید تر از اینا این سریال مسخره رو میکوبوندی ، بازی های ویچر که شاهکار بودن و جهان ویچر رو گسترش دادن و باعث محبوبیت تو و کتاب هات شدن که چشم دیدنشون رو نداشتی و مرتب ضدشون حرف زدی حالا به این سریال اشغال که گند زد به داستان و شخصیت های ویچر خیلی با ملایمت رفتار میکنی واقعا جای تاسف داره برای همچین نویسنده ای

  Edvard KenweyEAGAMERnavidphoenixMincraftAlirezaDaniyal BleszinskiEspresso𝐆𝐄𝐑𝐀𝐋𝐓Dr.Gamerbehnam_HZmore
 • esmaaiel گفت:

  فصل اول سریالش رو دیدم ولش کردم. خیلی مزخرف بود.

  Edvard KenweyMincraftpayman
 • خود بازی که هیچ dlc بازی از صد تا فیلم سریال سطح یک هالیوودی بالاتر بود

  Edvard KenweyMincraftجول دوست داشتنیWitcher GeraltKieblack𝐆𝐄𝐑𝐀𝐋𝐓Dr.Gamer
 • A.m گفت:

  من نه کتابش رو خوندم نه بازیشو انجام دادم اولین برخوردم باهاش سریال بود ، باز با این حال در حد تبلیغاتی که اولش میکردن بعنوان GOT بعدی زیادی بود خدایی ، خیلی بهتر از اینی که ساختن میتونستن بسازن ولی برای من فاجعه هم نبود که بگم بدترین چیزی بود که دیدم ، عوض کردن بازیگر نقش اصلی هم خیلی مزخرف بود

  Edvard KenweyMincraft
 • St07m گفت:

  ”من شاهد ساخته‌های بسیار بهتر یا بدتری نیز بوده‌ام.”
  با کمال احترام به جناب آقای ساپکوفسکی خلاق دنیای ویچر و شخصیت مورد علاقه من گرالت که با این جمله زیبا ما رو شاد کرد . ولی آقای ساپکوفسکی همه ی این مشکلات تقسیر خودته که گذاشتی نتفلیکس همچین اقتباس مضخرفی از شاهکارت بسازه .

  Edvard Kenwey