شایعه: بازی Skate الکترونیک آرتس شامل لوت باکس است

۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۸

افرادی که نسخه‌ی پری-آلفای بازی Skate را تجربه کرده‌اند، گزارش دادند که این عنوان شامل لوت باکس‌ است و بازیکنان برای دریافت آیتم‌های تزئینی باید آن‌ها را بخرند.

به نظر می‌رسد شرکت الکترونیک آرتس (Electonic Arts) در نظر دارد از طریق ریبوت سری Skate به فروش لوت باکس بپردازد. به گزارش اینسایدر گیمینگ (Insider Gaming)، بازیکنانی که در مرحله‌ی تست پری‌-آلفای بازی Skate شرکت کرده‌اند، گزارش دادند در بازی نوعی از لوت باکس به نام Swag Bags قرار دارد. با توجه به اینکه بازی Skate هنوز در مرحله‌ی پری‌-آلفا است، تنها راه دسترسی به آیتم‌های درون Swag Bags، هزینه‌ی ارز درون بازی به نام Stars می‌باشد که از طریق کامل کردن چالش‌های مختلف به دست می‌آید.

لوت باکس‌های بازی Skate شامل پنج آیتم می‌شوند که بازیکنان می‌توانند قبل از خرید، آن‌ها را مشاهده کنند و پس از باز کردن هر لوت باکس، یکی از آیتم‌ها را به دست آورند. با این حال، فروشگاه بازی شانس متفاوتی برای به دست آوردن این آیتم‌ها اعمال نکرده و امکان به دست آوردن هر کدام با دیگری برابر است. همچنین امکان خارج شدن یک آیتم تکراری از لوت باکس‌ها وجود دارد و سازندگان به جای جلوگیری از آن، ارز دیگری با نام Hype را معرفی کرده‌اند که بازیکنان می‌توانند با فروش آیتم‌های تکراری، آن را به دست آورده و برای ساخت آیتم‌های ویژه استفاده کنند.

در حال حاضر، بازی Skate دارای ۱۶ لوت باکس است که در مجموع ۸۰ آیتم دارند. این احتمال وجود دارد که با گذشت زمان، آیتم‌ها و لوت باکس‌های بیشتری به بازی اضافه شوند.

Skate قرار است به عنوان یک بازی رایگان روی پلتفرم پی سی و کنسول‌های پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس عرضه شود. با تایید سازندگان، این بازی از قابلیت بازی بین‌پلتفرمی (Crossplay) و پیشرفت بین پلتفرمی (Cross-Progression) پشتیبانی خواهد کرد.

منم یکی مثل خودتKratosDARKSIRENAminPS&PCParhamBlack SwordsmanEzio Auditore da Firenze

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید