ایکس باکس تابستان امسال با نمایشی به لس آنجلس بازمی‌گردد

۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۸

ایکس باکس به تازگی تایید کرده که در تابستان امسال با یک شوکیس جدید به شهر لس آنجلس باز خواهد گشت. این در حالی است که در تابستان قرار است شاهد اولین E3 فیزیکی پس از چهار سال باشیم.

شب گذشته رویداد دیجیتالی Developer_Direct ایکس باکس و بتسدا (Bethesda) برگزار شد. ایکس باکس در بلاگ خود در خلاصه‌ی این مراسم بار دیگر به این مسئله اشاره کرد که یک رویداد منحصر به Starfield هم برگزار خواهد شد تا زمان مناسب برای به نمایش گذاشتن این بازی به آن اختصاص داده شود. با این حال علاوه بر این رویداد تیم مایکروسافت مشغول آماده کردن شوکیس سالانه‌ی ایکس باکس در شهر لس آنجلس است.

پس از یک وقفه‌ی چهار ساله، رویداد E3 قرار است در تابستان امسال در ماه ژوئن در شهر لس آجنلس برگزار شود. هم‌چنین تنها چند روز قبل از رویداد E3 قرار است شاهد برگزاری Summer Game Fest، رویداد دیجیتالی جف کیلی (Geoff Keighley)، در تئاتر یوتیوب در اینگلوود کالیفرنیا باشیم. این چهارمین سالی است که رویداد Summer Game Fest برگزار خواهد شد.

رویداد E3 امسال هم قرار است فرمت متفاوتی داشته باشد. E3 2023 رسما از تاریخ ۱۳ ژوئن تا ۱۶ ژوئن برگزار خواهد شد که کم‎‌تر از یک هفته بعد از Summer Game Fest است. در این فرمت جدید دو روز اول رویداد تنها مختص به جنبه‌ی تجاری رویداد خواهند بود. روز سوم برای هر دو گروه بازیکنان و سرمایه‌گذاران و روز چهارم هم صرفا برای بازیکنان است.

در حال حاضر E3 و Summer Game Fest اعلام نکرده‌اند که کدام یک از ناشران در رویدادهای آن‌ها حاضر خواهند شد، اما به نظر می‌رسد که ایکس باکس در همان پنجره‌ی زمانی با شوکیس خود در لس آجنلس حضور خواهد داشت.

DARKSIRENChiefPorfosorامیر حسینRezajohn117king chiefmhmteamشرکDarksidersEspressoعلیAnubysUNCLE ARTURABDVDمحمدامین حیدریBaBa WossMMYKINGکاکاسنگیAli.warmore

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید